Tablet trafi do Polski w dwóch wersjach - z WiFi, jak i wbudowanym modemem 4G. Urządzenie można będzie kupić w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. Gadżet jednocześnie trafi do sklepów, jak i dwóch operatorów GSM - oficjalnie wprowadzą go do sprzedaży zarówno Orange, jak i T-Mobile. Firmy nie chcą jednak zdradzić jeszcze swych cenników.

Reklama

Ceny? Urządzenie wyposażone w 16GB pamięci w wersji z WiFi kosztuje 2099 zł, a z modemem 4G 2194,31 zł. Z kolei za wersję 32GB bez 4G trzeba zapłacić 2499. Model z modemem jest 500 złotych droższe. Najbogatsza odsłona iPada ma wbudowane 64GB pamięci. Gadźet bez WiFi kosztuje 2899. Do modemu 4G trzeba dopłacić 500 złotych.

Specjalnie z tej okazji Salon iSpot w Galerii Mokotów w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich niecierpliwych już w nocy z czwartku na piątek godzinie 0:01.
Pozostałe salony iSpot w całej Polsce zostaną otwarte tak wcześnie jak to będzie możliwe.

Z danych sprzedaży wynika zaś, że nowy iPad sprzedaje się jak świeże bułeczki. W ciągu weekendu sprzedaż wyniosła aż trzy miliony sztuk. To trzy razy więcej niż sprzedało się iPada 2.