Netbooki ASUS z serii Flare zostały wyposażone w najnowsze, dwurdzeniowe procesory Intel® Atom™, które zapewniają m.in. lepszą obróbkę grafiki przy mniejszym zużyciu baterii, w porównaniu z poprzednią generacją. Eee PC 1025 wykorzystuje też wyjątkową technologię Super Hybrid Engine II firmy ASUS z funkcją Instant On, która umożliwia wznowienie pracy systemu z trybu uśpienia w 2 sekundy* oraz zapewnia do dwudziestu dni pracy w trybie czuwania. Wyjście HDMI pozwala na odtwarzanie filmów Full HD 1080p na ekranie HDTV. Łączenie się z innymi urządzeniami jest proste i wygodne dzięki gniazdom USB 3.0**, funkcji DLNA i Wi-Fi Direct.

Reklama

Zupełnie nowy wygląd, całkiem nowe wnętrze

Netbooki z serii Eee PC 1025 Flare są dostępne w jedenastu wyjątkowych kolorach, takich jak róż, błękit czy fiolet. Netbooki mają również metaliczne wykończenia na pokrywie** oraz chromowane detale po bokach urządzenia. Technologia ASUS Super Hybrid Engine II z funkcją Instant On umożliwia Eee PC 1025 wznowienie pracy systemu i powrót z trybu uśpienia w zaledwie 2 sekundy*. Netbook wytrzymuje nawet do 21 dni trybie czuwania sprawia, co sprawia że użytkownicy nie muszą martwić się o to, że bateria wyczerpie się nawet podczas długiej podróży. Wbudowane zabezpieczenia pozwalają uniknąć utraty efektów pracy, dokonując automatycznego zapisu danych na dysku, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 5 procent.

Bardzo dobre osiągi i długi czas pracy baterii

Seria Eee PC 1025 Flare wyposażona jest w najnowszy dwurdzeniowy procesor Intel® Atom™ Cedar Trail z zegarem 1.8 GHz oraz możliwością zamontowania do 2GB pamięci DDR3. Urządzenia wyposażono również w 500GB przestrzeni dyskowej. Użytkownicy otrzymają również do dyspozycji 3GB przestrzeni dyskowej w chmurze ASUS WebStorage. Najnowszy procesor Intel® Atom™ oferuje kilkukrotnie szybszą obróbkę grafiki w porównaniu z układami poprzedniej generacji oraz zapewnia pełną obsługę wideo w jakości Blu-ray. Technologia Super Hybrid Engine II gospodaruje energią przedłużając czas pracy baterii nawet do 12 godzin, bez konieczności ponownego ładowania.

Reklama

Multimedia i udostępnianie danych

Seria Eee PC 1025 Flare pozwala na odtwarzanie filmów w trybie Full HD 1080p. Wbudowane moduły 802.11b/g/n Wi-Fi i Bluetooth 3.0 zapewniają użytkownikom ciągłą łączność, a gniazdo USB 3.0** oferuje dziesięć razy szybszy transfer danych niż USB 2.0. Dzięki obsłudze standardu DLNA, użytkownicy mogą dokonać streamingu muzyki, zdjęć i filmów do dowolnego kompatybilnego urządzenia, np. telewizora. Technologia WiFi Direct umożliwia bezprzewodowe przesyłanie plików pomiędzy netbookami Eee PC 1025 i innymi urządzeniami bez konieczności korzystania z sieci. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie służące do szybkiego transferu danych. Technologia USB Charger+** pozwala ładować urządzenia elektroniczne takie jak smartfony i tablety za pośrednictwem gniazda USB nawet przy wyłączonym netbooku.

Netbooki będą dostępne w Polsce w drugiej połowie 2012 roku.