Jest to pozycja, którą każdy kibic powinien mieć w swojej kolekcji. To szansa rozegrania pierwszych meczów na obiektach, na których będą prowadzone rozgrywki i przeżycia niezwykłych emocji na największej piłkarskiej imprezie w Europie.

Reklama

Gra UEFA Euro 2012™ będzie zawierała 53 drużyny zrzeszone w UEFA, polskie i ukraińskie stadiony Euro 2012, oraz doping i przyśpiewki polskich kibiców, zarejestrowane podczas niedawnych meczów reprezentacji Polski z Meksykiem i Niemcami.

Spotkania w grze komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz – doskonale znani polskim fanom serii gier FIFA. Wszystkie te elementy sprawią, że Mistrzostwa Europy mogą zagościć w twoim salonie jeszcze przed oficjalnym meczem otwarcia turnieju. Efektowne bramki, udane parady bramkarskie, radość ze zwycięstwa i rywalizacja z przyjaciółmi dostarczą wszystkim wielu godzin rozrywki.

Chcesz usłyszeć „Polska Mistrzem Europy!?” Zagraj w UEFA Euro 2012! / Media


To jedyna gra, która umożliwi Ci poprowadzenie biało-czerwonych w turnieju Euro 2012. Każdy fan piłki może wejść w rolę kapitana i poszczególnych zawodników, by poprowadzić Polskę do zwycięstwa w tych najważniejszych europejskich rozgrywkach
– mówi Kuba Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski oraz ambasador polskiej edycji gry UEFA Euro 2012™.

Reklama

Do uruchomienia UEFA Euro 2012™ potrzebna będzie zainstalowana gra FIFA 12. Produkt ukaże się w polskich sklepach 26 kwietnia w wersji na konsole Playstation® 3, Xbox 360®, a także komputery PC. Grę będzie można kupić również za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji: PlayStation® Network oraz Xbox LIVE.