Samsung kontra Apple i gigantyczna kara. Sąd rozstrszygnął spór gigantów

| Aktualizacja:

Sąd w Kalifornii nakazał koncernowi Samsung zapłacenie koncernowi Apple odszkodowania w wysokości 1,051 mld dolarów za naruszenie praw patentowych; chodzi o innowacyjną technologię Apple'a wykorzystaną przy tworzeniu iPhone'a i iPada.

wróć do artykułu
  • ~Burak Omama
    (2012-08-25 19:06)
    debilizm made in USA - i tyle na temat
  • ~stary telewidz
    (2012-08-25 21:00)
    A produkty Apple'a w Polsce nadal są najdroższe na świecie!
  • ~realniak
    (2012-08-26 08:54)
    Gdyby wszyscy stosowali politykę patentową Apple'a to nie było by konkurencji ani postępu na świecie. Patentowanie w USA kształtów, kolorów i innych "dupereli" w urządzeniach hi-tech jest chore. Wyobraźmy sobie, gdyby ktoś opatentował okrągłą kierownicę w samochodzie: nikt inny nie produkował by samochodów poza autorem.
  • ~apple śmierdzi
    (2012-08-26 09:10)
    jeśli ktoś uważa ze Galaxy wygląda jak kopia iphona ma oczy w dupie
  • ~freedom
    (2012-08-25 23:57)
    W poniedziałek kupie sobie Galaxy s III - Żółtki, jesteście kochani. Precz z Apple. Niech żyje wolny rynek. Precz z monopolistami.
  • ~lemoniada
    (2012-08-26 13:17)
    Sąd w Kalifornii... a co to jest??? Orzeka wyroki dla całego świata? Dlaczego nie Sąd w Korei Płd.??? Apple chce sobie dorobić bo jego biznesplan się nie sprawdził?
  • ~Jack
    (2012-08-26 19:03)
    Nie mogę się doczekać na IPhone 5. Bedzie super.
  • ~i phone killer
    (2012-08-26 19:44)
    A ja powiem krotko Apple ssiesz pale!
  • ~Andrew
    (2012-08-26 23:42)
    Apple to najlepsza firma na świecie. Najlepsze produkty i najlepsza obsługa klienta. Kupiłbym coś jeszcze od nich ale już wszystko mam. Na szczęście piątka już niedługo wychodzi. Pozdrowienia.
  • ~fak
    (2012-08-27 19:20)
    bełkot appla o innowacyjnych rozwiązaniach i amejzingach, jakim trzeba być debilem żeby zgodzić się na patentowanie kształtów czy idei bo nawet do tego w debilnych usa dochodzi a apple jest gotowe zaciągnąć do sądu rywala który zbuduje jakieś urządzenie przed nimi twierdząc że oni już mieli taką innowacyjną ideę ileś lat wcześniej
  • ~StJ
    (2012-08-28 22:23)
    O winie Samsunga powinien orzekać sąd neutralny!! Sąd USA będzie orzekał na korzyść firmy amerykańskiej!! Taki sąd, który nie jest neutralny urąga podstawowej zasadzie prawa rzymskiego, która mówi, że o winie powinien orzekać niezawisły i neutralny sąd!! Samsung powinien odwołać się do trybunału haskiego!! Podobną sytuacje mieliśmy w sporze z Eureco, gdy sądy w Holandii orzekły na korzyść holenderskiego Eureco i POlska trzesącego POrtkami Tuska wybuliła dla międzynarodowego oszusta 15 miliardów $!!! Produkty Samsunga są znakomite!!
  • ~bąbel ;)
    (2012-09-03 08:44)
    Co do tabletów
    Samsung jest tani ale zawodny
    Apple jest droższy ale MNIEJ zawodny

Może zainteresować Cię też: