Microsoft Technology Summit co roku przyciąga ekspertów IT z całego świata, pasjonatów nowych technologii, projektantów baz danych, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci i przedstawicieli wielkiego biznesu. Jednymi z najważniejszych tematów tegorocznej edycji będą: Windows 8.1 i Cloud OS jako systemy przyszłości w IT oraz wsparcie dla programistów w zakresie budowania nowoczesnych aplikacji (w tym w oparciu o chmurę Azure).

Reklama

Wśród sesji tematycznych MTS 2013 znajdą się m.in.:

  • Manage Server 2012 Like a Pro or, Better, Like an Evil Overlord! (Mark Minasi)
  • Hackers (Not) Halted (Paula Januszkiewicz)
  • Adminie: Rozgryź Windows 8.1 i wyssaj to co najlepsze dla firm i specjalistów IT (Mariusz Kędziora)
  • Cloud OS – pierwszy krok w przyszłość (Bogdan Klekot)
  • Ninja o aplikacjach Windows 8 (Marcin Iwanowski)
  • What’s New in Visual Studio 2013 for Application Lifecycle Management (Brian Keller)
  • Z życia programisty T-SQL (Paweł Potasiński i Marek Adamczuk)
  • Visual Studio 2013 Tips & Tricks (Maciej Grabek)
  • Clouds and your Organization: A (Former) Professional Economist's View for IT Pros (Mark Minasi)
  • Co nowego w Windows 8.1 dla programistów? (Bartłomiej Zass)
Reklama

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w wybranych przez siebie panelach, a także wymieniać się cenną wiedzą, doświadczeniami i kontaktami. Ponadto w trakcie MTS 2013 Microsoft przedstawi swoje najnowsze rozwiązania w środowisku biznesowym, deweloperskim i konsumenckim, a przewidywanych przez organizatorów 70 sesji technicznych oraz warsztatów zostanie poprowadzonych przez specjalistów z polskiego oddziału Microsoft, specjalistów i praktyków z branży (w tym osoby nagrodzone tytułem Most Valuable Professional) oraz przez specjalnych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Wśród nich swój udział potwierdzili już John Craddock– ekspert w projektowaniu i wdrażaniu systemów komputerowych; Paula Januszkiewicz – specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych; Mark Minasi – autor bestsellerów, popularny felietonista na temat technologii, komentator, mówca i konsultant IT; Brian Keller – Principal Technical Evangelist z firmy Microsoft, który specjalizuje się w Visual Studio oraz w zarządzaniu cyklem życia aplikacji.

Warto już teraz zapisać się na MTS 2013, gdyż liczba miejsc na poszczególnych sesjach jest ograniczona. Ponadto do 30 września obowiązują promocyjne ceny wejściówek – 899 PLN brutto. Po tym terminie cena będzie wynosić 1299 PLN brutto. Jak co roku organizatorzy zaoferowali zniżki firmom rejestrującym większą liczbę uczestników. Mogą one skorzystać z promocji „4+1” i przy zakupie 4 wejściówek otrzymać piątą gratis. Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

Złotym Partnerem MTS 2013 są firmy Veeam Software, Vision Solutions oraz Netia. Partnerem Technologicznym jest firma Nokia. Ponadto konferencję wspierają tacy partnerzy jak Kingstone, Atena, Pracuj.pl, CodeTwo, Centrum Edukacyjne Promise i COMBIDATA.

Patronami medialnymi są: Capital24.tv, CentrumXP.pl, Chip, CodeGuru, CRN, IT Professional, IT Reseller, Komorkomania.pl, Komputerwfirmie.pl, Komputer Świat, Programistamag.pl, Reseller News, Retail 360 i miesięcznik Retail Trends Polska oraz Wss.pl

Na MTS 2013 można się zarejestrować pod adresem:https://rejestracja.mtskonferencja.pl/

Więcej informacji o MTS 2013 można znaleźć na stronie:www.mtskonferencja.pl.

Media