Co wybrać? Cyfrowy Polsat czy nc+? PORÓWNANIE PAKIETÓW

| Aktualizacja:

Nie wszyscy mają dostęp do taniej i dobrej kablówki. W wielu miejscowościach jedyną szansą na dostęp do porządnej oferty dają operatorzy cyfrowych telewizji satelitarnej. Którego z nich wybrać?

wróć do artykułu
  • ~Pabrob
    (2014-11-06 18:52)
    Nc+ to naciągacze jest to najdroższa telewizja na świecie !!!
  • ~Widz
    (2014-10-01 14:06)
    miałem nc+ i uciekłem stamtąd - nie zamierzam płacić za oglądanie reklam :(
  • ~Franz
    (2014-10-06 12:21)
    Tylko naziemna publiczna . 232 zł za rok . A jakie bogactwo programów , nowości filmowych i sportu ;).
  • ~Michał
    (2014-09-30 20:08)
    Pakiety można porównać w prosty sposób. Na www.CyfrowyDoradca.pl/tv wybierasz kanały które chciałbyś ogladać, następnie porównwarka dobiera Ci najtańszy pakiet zawierający te kanały.
  • ~maria
    (2015-01-06 20:07)
    mam problemy z nc+,nie działa dóżo kanałów-brak wystrczającego sygnłu ,z satelitą w zła pogodę tez problem -nie ma telewizji ,a konsultant upiera się że dekoder żle podłączony-sprawdzone- pogoda w nosie ,przecież płacę.
  • ~Stefan
    (2014-10-06 12:25)
    Korzystałem z usług obu platform ( obecnie z nc+) i wydaje mi się że jest lepsza. Po ostatnim skandalu z nc+ już złożyłem rezygnację ale zadzwonili i udało się wynegocjować dobre warunki. Przy tej okazji odwiedziłem też dystrybutora polsatu ale po dokładnym przeanalizowaniu oferty nie wyglądała ona już tak różowo. Nie wiem jakie obecnie dekodery oferuje polsat ale mediabox z n-ki jest naprawdę dobry
  • ~JerryEvo
    (2015-01-26 08:00)
    Wysłałem wypowiedzenie umowy do Polsatu z myślą uzyskania lepszej oferty. Będę im mówił, że przechodzę do Konkurencji, może się to uda.
  • ~zet
    (2014-04-06 08:25)
    miałem n teraz nc+ płacę 99zł bo zależało mi na kanałach HD i jest dobrze,choć lepiej by było gdyby dochodziły programy w HD na temat polsatu szkoda pisania dał mi popalić
  • ~Krzychu
    (2014-03-31 11:09)
    Od początku byłem z Cyfrą, jeszcze jak była Wizja, która też biła na głowę Polsat.. Polsat niepotrzebnie wg mnie wszedł w tanie abonamenty, bo po wejściu DVBT jest to duża konkurencja a nawet przy wyższych abonamentach nie ma co w Polsacie oglądać. Ja wybieram jednak cyfrę. Za 59.90 jest co oglądać no i jest liga mistrzów na Nsport.
  • ~ANDY
    (2015-01-10 11:08)
    MAM POLSAT I PŁACE 89 ZŁ . W NC+ ZAPROPONOWALI MI ZA 59 ZŁ ZNACZNIE WIĘKSZY PAKIET SAMYCH KANAŁÓW HD JEST 2 x WIĘCEJ .
    .NA SZCZĘŚCIE WYŁĄCZAJĄ 31-01-2015 KANAŁ RELIGIA.TV I MOŻNA ZMIENIĆ OPERATORA
  • ~Franek
    (2015-08-09 14:53)
    Rezygnuję z NC+ nie będę płacił za reklamy 79/90 poczekam na promocję
  • ~Wiga
    (2015-06-16 00:44)
    Za 5 dni opóźnienia w zwrocie używanego przez 5 lat dekodera POLSAT ukarał mnie zgodnie z regulaminem karą 730,00 zł. Uważam, że w tym miejscu są lepsi niż PROVIDENT i Pruszków razem wzięci.
  • ~Zbyszek
    (2016-06-16 07:36)
    NC+.chcecie wiedzieć jak działa? ...........zamówiłem przedłużenie umowy. W promocji dostałem wymianę dekodera, jakieś dodatkowe kanały na dwa miesiące,...no i ME w piłce nożnej za darmo. Konsultant wypełnił zamówienie.......tylko zapomniał umieścić w nim wymianę dekodera. Efekt jest taki że będę musiał czekać dwa tygodnie na reklamację bo zamówienia już nie można edytować. Ot....drobna pomyłka i d...pa blada, nic się nie da zrobić. To właśnie NC+
  • ~Jasiek
    (2014-04-02 12:25)
    Ja natomiast właśnie dzisiaj zdałem kartę abonencką Cyfry +, po tym gdy chciałem zmienić pakiet na tańszy dostałem w promocyjną ofertę na pakiet droższy z 70 PLN na 120PLN. To zasługa genialnych managerów z NC+, którzy myślą, że abonenci to głupie krowy które można doić bez końca!
    Zalecam ostrożność z NC+ to naciągacze!
  • ~beret
    (2014-12-24 19:37)
    Mam NC+, ale to co oni wyprawiają ze stałymi klientami to prawdziwa zgroza. Jedyne co mnie przy NC+ trzymało - to piłka nożna, ale ileż można znosić to, że po 15 latach bycia stałym klientem przedłużając "kontrakt", dostajemy w zasadzie to samo, co nowy klient dostaje za połowę ceny w ramach jakiejś promocji dla nowych abonentów !!! Dlaczego takich atrakcyjnych promocji nie ma dla starych abonentów...? :)
    Dlatego "walę w czapkę" piłkę i przesiadam się od nowego roku na Polsat.
  • ~romek
    (2014-05-22 23:59)
    Ha...właśnie nie ma co oglądać w n+, żeby można było coś tam obejrzeć to koszt ok. 80 złoty...przecież to żenada jak nic...w cyfrowym polsacie za 60 złoty jest wszystko prócz HBO po 6 miesiącach a to samo będę miał w n+ za 92 złote..rachunek jest prosty, a piłkę nożną obejrzę za darmo na 30 stronach w necie i nie potrzebuję do tego n+...ogarnijcie się i nauczcie liczyć w końcu...
  • ~ARTUR