Dziennik Gazeta Prawana logo

Pierwszy laptop z nagrywarką HD DVD-RW

17 grudnia 2007, 13:37
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Pierwszy laptop z nagrywarką HD DVD-RW
Pierwszy laptop z nagrywarką HD DVD-RW/Inne
21 grudnia Toshiba rozpocznie sprzedaż pierwszego w historii laptopa z nagrywarką HD DVD-RW. Poza faktem, że w środku siedzi owa nagrywarka, Toshiba oferuje dostępny już na rynku laptop Qosmio G40 z 17-calową matrycą WUXGA (1920 x 1200), wyposażony w procesor 2.2GHz T7500 Core 2 Duo, z dyskami aż do 400GB i 4 giga ramu. Do tego dołożono dwa tunery naziemnej telewizji cyfrowej z wyjściem HDMI.

Cacko kosztuje 400 tys. jenów, czyli około 9 tys. złotych.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj