p

ReklamaW ofercie skierowanej do polskiego klienta znalazły się notebooki, odbiorniki gps, monitory, przenośne dyski twarde i odtwarzacze mp3. Produkty sprofilowano wedle trzech poziomów cenowych - 2,3 i 4 tys. złotych. Co dziwić nie może, największą uwagę przykuwały te najdroższe z limitowanej, białej serii.

Notebooki z ekranem o przekątnej 12 cali serii Easy Note BG otrzymały akcenty w kolorze limetkowej zieleni. Notebooki o przekątnej 15,4 cala z serii MB mają wstawki w kolorze pomarańczowym, zaś 17. calowe z serii SB w kolorze ciemnej czekolady. Trzy urządzenia z limitowanej serii oferują ten sam rozbudowany zestaw funkcji, co ich czarne odpowiedniki.

Wszystkie trzy komputery wyposażone są w procesory Intel® Core™ 2 Duo, wbudowaną łączność bezprzewodową i kamery internetowe. Easy Note MB i SB SA dostępne z napędami Blu-Ray, zaawansowanymi kartami graficznymi (NVIDIA 8600 M GT z 512 MB pamięci) przeznaczonymi do wymagających aplikacji graficznych i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w rodzaju łącz DVI, HDMI czy eSATA.

Białe notebooki Packard Bell Limited Edition EasyNote o przekątnych 17 będą dostępne w Polsce w marcu w cenie 3399 zł z VAT (z procesorem AMD turionx2) i 4699 zł z VAT (z procesorem Intel Core 2 Duo). Wersja formatu 15,4 cala będzie kosztowała 4199 zł z VAT. Model o przekątnej 12 cali zostanie wprowadzony w terminie późniejszym, nie powinien przekroczyć 5 tys. Notebooki objęte są dwuletnią gwarancją, naprawy dokonywane będą w Polsce.Packard Bell wprowadza również odbiorniki GPS przeznaczone do samochodów i dla pieszych turystów. Cienkie panoramiczne odbiorniki GPS linii COMPASSEO z powłoką antyrefleksyjną zawierają intuicyjny interfejs i dokładną mapę Polski wraz programem nawigacyjnym. Mogą być również wykorzystywane jako przenośne odtwarzacze multimediów.