Coś dla posiadaczy kilku zbędnych monitorów. Japońska firma Logitec (nie mylić z Logitech) zaczyna w marcu sprzedaż przejściówki USB-DVI. LDE-SX010U obsłguje rozdzielczości aż do 1400x1050, nie obsługuje jednak komputerów Apple. Cena jeszcze nieustalona.
Jeżeli ktoś się uprze, a jego komputer przy tym nie dokona żywota, będzie mógł zamontować osiem monitorów. Pomocne będzie przy tym rusztowanie firmy Humanscale. Efekt poniżej.
Za AkihabaraNews
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|