• ~c i e k a w y ...
  (2015-02-02 18:56)
  @ " Windows 10 zapada się na wreszcie rewolucyjny system " ~ czy moglby w redakcyyyjjjiii .k.t.u.s. chociaz .R.A.Z. przeczytac te wypociny nabazgrane przez niewiadomo kogo, chociaz .r.a.z. bardzo prosimy ... albo do jasnej cholery zatrudnijcie wreszcie korektora tekstu, bo jest tam sporo "kwiatkow", jak ten w/w cytat ... nasz umilowany Bolek Walesa ~ w przeciwienstwie do was ~ raz chociaz przeczytal ksiazke ktora napisal .s.a.m. oczywiscie ... moze on by sie zgodzil korygowac wasze wypociny ...
 • ~ktoś
  (2015-01-22 14:44)
  Jeśli wywalą z niego bardzo rozbudowany aparat szpiegujący, to będzie interesująca propozycja. :)
 • ~tele-wic
  (2015-01-22 17:06)
  Darmowa opcja należy się chyba w pierwszej kolejności najwierniejszym posiadaczom Windows XP, których koncern w bezczelny sposób pozostawił na lodzie.
 • ~bodzio
  (2015-01-22 12:37)
  Ja ciągle trwam przy Windows XP. Czekam na 10-tkę bo liczę na powrót do tego co było w XP, dotychczasowi następcy od Gatesa mnie nie zainteresowali.

  Ciekawe czy w 10-ce będzie taka wersja jaka była w XP, w szarym pudełku, dla tch co sami składają dla siebie komuterek. Wersja była też tańsza (nie miała wsparcia telefonicznego ale to małe piwo dla kogoś ko zna się na kompach) ???
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.