1) "Goat Simulator" wkrótce trafi do wirtualnego sklepu Steam. Z zapowiedzi wynika, że wcielimy się w szatańską kozę, niosącą zagładę małym miasteczkom. Można będzie zniszczyć i pożreć wszystko. Zresztą, zobaczcie trailer...

Reklama

2) "Surgeon Simulator" - takich chirurgów nie ma nawet w największej polskiej powiatowej mordowni. Zobaczcie, jak pracuje prawdziwy chirurg

>>>Oto "Surgeon Simulator"

3) "Bear simulator" to gra, która dopiero powstaje. Jednoosobowe studio Farjay pracuje nad modem do "Skyrim", który pozwoli graczom wcielić się w niedźwiedzia. Gra, w przeciwieństwie do symulatora kozy, nie będzie polegała na mordowaniu ludzi i niszczeniu otoczenia. Ma za to przedstawiać, z perspektywy łapy, jak wygląda życie wielkiego ssaka - od połowów ryb, przez sen zimowy i walki z innymi niedźwiedziami o terytorium.

4) Symulator śmieciarki - jeśli ktoś chce poczuć, jak to jest być śmieciarzem, to ten symulator jest dla niego. Wcielamy się w rolę kierowcy potężnego samochodu MPO i usuwamy śmieci z ulic. W grze pojawiają się też zadania specjalne - choćby utylizacja niebezpiecznych substancji.

5) Symulator łatania dróg - to gra, która ucieszy każdego Polaka. Zamiast czekać na ekipę, która ubije gorący asfalt butami po to, by za tydzień w tym samym miejscu pojawiła się dziura, możemy sami wcielić się w rolę kierownika zmiany. Zaczynamy od drobnych dziur na osiedlowych uliczkach, by zająć się naprawą autostrad.

Materiały Prasowe