Na graczy, którzy zdecydują się w tym roku odwiedzić imprezę Poznań Game Arena, odbywającą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czeka moc atrakcji. Nie tylko będą mogli się oni zapoznać z najnowszymi grami i przedpremierowymi demami najbardziej wyczekiwanych tytułów, ale także obejrzeć nowy sprzęt - w tym roku szczególny nacisk wystawcy położą na wirtualną rzeczywistość. Do tego swe nowe produkty gamingowe pokażą takie firmy jak LG, Roccat, SteelSeries czy HyperX.

Reklama

Na targach działać też będą sklepy, w których dużą część wystawianych produktów można będzie kupić w atrakcyjnych cenach - pojawi się choćby CDP.pl, które obiecuje gorące promocje na gry. Będzie też swoje stoisko miał MediaMarkt.

Nie samym oglądaniem gier jednak goście targów żyją - na miejscu organizowane będą turnieje - m.in zmierzyć się będzie można z innymi graczami w League of Legends, a pula nagród wynosi aż 40 tys. złotych. Specjalne konkursy czekają też na cosplayowców.

Ceny biletów? Kto chce obejrzeć targi w piątek, czyli w tzw. "dniu VIP", by ominąć tłumy zwiedzających, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 120 złotych. Bilet na sobotę kosztuje 30 złotych (25 złotych przy zakupie przez internet), a na niedzielę 25 złotych (20 złotych w przedsprzedaży".