Na graczy czekają m.in przedpremierowe wersje Gran Turismo Sport - wielokrotnie nagradzanej serii realistycznych symulatorów jazdy trafia po raz pierwszy na PlayStation 4, dając graczom okazję poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Dzięki współpracy z FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) Polyphony Digital stworzyło dopracowaną i przystępną grę dla wszystkich, od zwykłych kierowców do prawdziwych maniaków wyścigów. Na WGW sprawdzić będzie można również tryb VR w GT Sport. Pograć też będzie można w kolejna odsłona gry studia Quantic Dream, czyli Detroit: Become Human oraz Star Wars: Battlefront 2.

Reklama

Stoisko będzie podzielone też na specjalne strefy - choćby 4K i HDR Gaming. Tam, na przykładzie takich gier jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo czy Matterfall będzie się można przekonać, wygląda jakość współczesnej rozgrywki wyświetlanej także w poszerzonym zakresie dynamiki (HDR).

Przeznaczono także fragment stoiska dla fanów VR. Będą oni mieli okazję po raz pierwszy w Polsce sprawdzić nowe tytuły na PlayStation VR. W specjalnej strefie poświęconej wirtualnej rzeczywistości na stoisku PlayStation dostępne będą zarówno dobrze znane hity (Farpoint oraz Until Dawn: Rush of Blood) jak i dopiero nadchodzące na ten system produkcje.