Dziennik Gazeta Prawana logo

Rosyjska wyszukiwarka wyprzedziła Bing

14 lutego 2013, 13:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mężczyzna dotyka świata wirtualnego - wyobrażenie internetu
Bing gorszy niż Yandex /Shutterstock
Microsoft nie będzie zadowolony. Mimo promocji Bing, okazało się, że wyszukiwarka straciła trzecie miejsce w rankingu. Wyprzedził ją rosyjski Yandex.

Yandex jest trzecią wyszukiwarką świata - informuje "Wall Street Journal". Według najnowszych danych, 2,8 proc. zapytań zostało zadanych przez rosysjski program. Wyprzedził więc on microsoftowski Bing o 0,3 proc. zapytań.

Na pierwszym miejscu jest Google, przez któe przechodzi 62 proc. wszelkich internetowych pytań, a na drugim miejscu jest chińska wyszukiwarka, Baidu (8,2 proc.)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Wall Street Journal
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj