Właściciele Kinomaniaka zatrzymani. Kolejny serwis pod lupą

Właściciele serwisu Kinomaniak.tv zatrzymani za piractwo. Śledczy badają też Weeb.tv.

wróć do artykułu
  • ~Don Myszores
    (2014-03-19 23:07)
    "Nielegalne serwisy streamingowe... są prawdziwym utrapieniem dla legalnych nadawców."

    Mam dobrą radę dla tych wszystkich utrapionych: sami dystrybuujcie cały materiał i róbcie to według cennika panującego w kinomaniaku. Problem legalności lub jej braku zniknie wtedy sam.

    Kinomaniak działał bo miał świetną ofertę i ceny akceptowalne dla Odbiorców, a Wy - Panowie legalni nadawcy, dystrybutorzy i inni pośrednicy? Najwyraźniej Wy takiej nie mieliście i nie macie skoro Internauci dokonali innego wyboru.
    Sorry, takie prawa rynku... :)

    Aha, jeszcze jedno. Panie Igorze Ostrowski, proszę czasami wyjść z przestrzeni tej swojej kancelarii i zobaczyć, jak wygląda Świat na zewnątrz, bo to najwyraźniej dwa zupełnie różne światy.
  • ~krotończyk
    (2014-03-19 09:52)
    A co tam panie słychać z Amber Goldem i Józefem Bąkiem??
  • ~Y 4
    (2014-03-22 11:22)
    3RWWT
  • ~chaozłooo
    (2014-03-19 09:02)
    Sorki ale dawno już takich bzdur nie czytałem :)
  • ~je8ac po
    (2014-03-19 08:57)
    a thuske ciagle na wolnosci
  • ~mm
    (2014-03-19 09:10)
    A co to za wyznaczniki, ilość fanów na jakimś głupim fejsbuku ?
  • ~lokso
    (2014-03-19 10:49)
    To na ile Donald-kłamca kraj zadłużył? Ktoś go zatrzyma? I kto i kiedy odda te pieniądze? Ot i afera z filmami.. A jak tam ma się sprawa FOZZ?
  • ~Afair
    (2014-03-19 14:21)
    A jak Amber Synalek afair ?
  • ~Korsarz.
    (2014-03-21 01:58)
    Ci, ktorzy walczą o swoje prawa, mają oczywiscie rację, ale na miejsscu tej zgrai dystrybutowrów zatrudniłbym chlopaków zeby zwyczajnie pracowali nad dystrybucją cyfrową w taki sposob by sie to dystrybutorom oplacalo. Co zlego jest w streamingu skoro ludziom to pasuje. Zalegalizujcie temat sami. Znnikną wtedy serwisy oferujące to samo ale w piracki sposob. I zacznijcie myslec bo mnie juz to ******* ze zyje w kraju debili, co nie potrafia nawet interewsu zwęszyc a sie czepaiaja do tych ktorzy wskazują dobrą drogę. Do boju !
  • ~sw
    (2014-07-02 16:26)
    Jest w Polsce takie serwis steramingowy kótrego serwery znajdują się w Iranie. Płatność online jest dokonywania na konta na wyspie chyba Man.Same nowości filmowe, super programy i piosenki. Ten kto to wymyślił miał pomysł jak utrudnić ewentualne jego namierzenie w tym kraju złodziei.

Może zainteresować Cię też: