Rosja gotowa odłączyć się od światowego Internetu

| Aktualizacja:

Rosja będzie gotowa w każdej chwili odłączyć się od globalnej sieci Internetu. Takie decyzje mają zapaść na przyszłotygodniowym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Jak informuje agencja Interfax, chodzi o sytuacje związane z masowymi protestami lub działaniami wojennymi wewnątrz Rosji.

wróć do artykułu
  • ~Eroll
    (2014-09-19 08:33)
    Nowa Korea nam się szykuje ?(Północna). Chyba dlatego ludzie którzy tam mieszkają i żyją nie boją się sankcji z EU a strasznie się boją kontrsankcji rządu - lubi strzelać do obywateli. Niedługo się zacznie zbieranie komosy przez emerytów - a jeszcze się zima nie zaczęła.
  • ~Putin, to nie Rosja
    (2014-09-19 08:38)
    Rosja gotowa odłączyć się od światowego Internetu. Decyzja przesądzona


    Dlaczego jak myśli się o Putinie i jego kałmukach , to mówi się Rosja. Miejmy świadomość ,że Putin , to nie jest Rosja i Rosjanie. Putin to samowładcza jednostka. Putin i jego dwór raczej nie mają w zwyczaju pytać o zdanie Rosjan i robią co im się podoba, a potem mówi się ,że to Rosjanie tak chcieli.
  • ~Joggi
    (2014-09-19 08:43)
    To dobry krok w stronę "nowej demokracji", dzięki tej decyzji największy obóz koncentracyjny świata utraci ostatnie połączenie w wiadomościami z wolnego świata.
    Od czasu napisania przez Bułhakowa " Mistrza Ii Małgorzaty" w tym systemie nic się nie zmieniło
  • ~Bulba
    (2014-09-19 08:45)
    Do ~Putin, to nie Rosja.Putin to jednak Rosja, tak jak Niemcy 1939-45 to był Hitler. On tez miał poparcie >90% zaczadzonych obywateli Niemiec i Austrii.
  • ~breczek
    (2014-09-19 08:51)
    Służby USA wykorzystują internet, Google, Facebook i inne serwisy społecznościowe do wywoływania niepokojów, zamieszek stąd te decyzje. Rosjanie o tym wiedza, i nie jest tajemnicą że służby USA już kilka razy wykorzystały siec do takich celów. Przykład Syrii i pokojowych cywilów, przykład pomarańczowej rewolucji, majdanu gdzie na niespotykaną dotąd skalę służby USA wykorzystały sieć do destabilizacji obcych państw.
  • ~9ij
    (2014-09-19 09:29)
    jasne, tylko ze polaczeniem satelitarnym w siec i tak wejda amerykanie, spoko spoko
  • ~i dobrze .... nie potrzeba durnych
    (2014-09-19 09:29)
    faszystowsko-bolszewickich kacapów w sieci.Niech zgniją w swoim sowieckim (k)raju... Rączki precz od cywilizowanego świata gnidy.
  • ~JAK
    (2014-09-19 09:32)
    Jak to PUTIN to nie ROSJA? Przecież 90 procent Rosjan popiera Putina, a więc? Odważny naród, a władzy się boi? Myślę jednak, że to niezupełnie tak. Rosjanie to Azjaci, więc myślą zupełnie inaczej niż Europejczycy i Amerykanie. Ot i wszystko!
  • ~ten przygłup putler wykończy sowietów
    (2014-09-19 09:33)
    na amen... a może on i dobrą robotę robi ???
  • ~TAK
    (2014-09-19 09:37)
    Europa bez wpływów polityki USraela bankruta .
  • ~Mendia
    (2014-09-19 09:38)
    Samoobrona to dyskryminacja napastnika.
  • ~Do ~Eroll
    (2014-09-19 09:43)
    Meczety Synagogi budują w Warszawie ,pokaż swoją odwagę... w buzi jesteś mocny jak większość... Byliśmy odważni bo tak nam kazali...
  • ~obserwator
    (2014-09-19 09:54)
    -breczek-

    jak można być tak głupim?, chyba tylko dla paru rubelków...ręce opadają. No nie pozostaje ci nic innego : jedź do Rosji, tam ustrzegą cie przed FASZYSTAMI!
  • ~komentarz
    (2014-09-19 10:06)
    Oliver Stone: zapytany przez dziennikarkę, dlaczego tak bardzo podkreśla się znaczenie Holocaustu odpowiedział: „Przez dominację Żydów w mediach. To jest najważniejsze lobby w Stanach Zjednoczonych. Ciężko pracują, stoją za każdą opinią, najbardziej wpływowe lobby w Waszyngtonie. Izrael deformuje amerykańską politykę zagraniczną od lat."
  • ~Źródło
    (2014-09-19 10:06)
    "Chcesz pokonać wroga – wychowaj jego dzieci." 50% Polaków nie rozumie nawet najprostszego tekstu! Analfabetyzm funkcjonalny Polaków: prawdoidy z tabloidów i gazetoidów
  • ~Internet
    (2014-09-19 10:10)
    Sami znawcy polityki na tym forum, gimnazjaliści, nieroby, nieudacznicy życiowi...
  • ~JKa
    (2014-09-19 10:23)
    Najlepiej niech sie wyprowadza na Marsa,im dalej Kacap od cywilizacji tym lepiej dla reszty swiata.
  • ~Kazik
    (2014-09-19 10:27)
    Odlaczyly sie koleja,pisownia ,cywilizacja to i nie dziwy ze tez internetem,
    ja po nich plakac nie beda, tylko szkoda mi pozadnych 30% ruskich kturzy z putinem niechca nic miec wspolnego.
  • ~fran
    (2014-09-19 10:49)
    liczę na to
  • ~Jasiu
    (2014-09-19 10:58)
    - Panie majster!
    - Co?
    - Ruskie w kosmos polecieli !
    - Wszyscy?
    - No nie, tylko dwóch.
    - To co mi głowę zawracasz?