Lech Wałesa opuszcza Wykop i przenosi się na Facebooka

| Aktualizacja:

To będzie wielki, internetowy transfer. Lech Wałęsa zamyka swoje konto na portalu Wykop.pl. Wkrótce były prezydent będzie komentował sytuację na Facebooku - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~Lech Wałęsa z Wykopu
    (2016-03-03 08:38)
    Nie chcę , ale muszę Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda Problemem moim było i jest, że nie mogę często ujawniać dążenia ze strategicznego punktu .Zawsze miałem określoną wizję, określony cel i dążyłem do jego realizacji .Od 1970 r stałem na czele dążeń do wolności z pomysłu ZZ. Nie chcę i nie mogę kłamać ,ale ujawnić też nie mogę ,Bo nie da się zrealizować po ujawnieniu więc pytany kluczę odpowiadam maskująco , to powoduje podejrzenia i błędne oceny . Od urodzenia chciałem wywrócić komunizm . ale kiedy mogłem się do tego przyznać i ogłosić a także powiedzieć w którym miejscu jestem .Wiele w żuciu miałem podobnych zdarzeń i zachowań . Pewne pojęcia , określenia i zachowania pasują tylko do pewnych sytuacji ,nie można ich przenosić i oceniać w innych realiach . Współpraca z SB możliwa tylko , ale nie możliwa ,no właśnie ,gdzie i kiedy i w jakim celu .. Współpracę rozumiałem pomagać komuś w tym przypadku SB .w realizacji określonych jej celów . Celem Sb w 1970 r było jak zawsze z resztą utrzymać komunistów u władzy i wykasowanie wszystkich tych którzy mają wątpliwości . Stałem w tym czasie na czele po przeciwnej stronie komunistów .Celem moim było po przegranym strajku w 1970 r [wygrać w tedy nie było najmniejszych szansy] rozpoznać , przeciwnika dążyć do zwycięstwa ,minimalizować straty ,szczególnie ratować mądrych i odważnych ludzi . Przyszłe zwycięstwo widziałem na bazie ZZ w zakładach pracy i przez przygotowanie kadrówki do mądrego kierowania strajkiem i dalej w zależności od wielkości zwycięstwa . Hamowałem więc prowokatorów, pijaków i awanturników , pchających do bijatyk , strat i przegranej sprawy .Jeśli można tu dopatrywać się współpracy .To w tej koncepcji SB ze mną mieliśmy ten sam wspólny cel . Moim zdaniem największe w życiu sukcesy odniosłem w tedy w 1970 do 1976 r wtedy więc wyprowadziłem swoją koncepcję bez większych strat , rozpoznałem przeciwnika . Tak powstały fundamenty pod zwycięstwo sierpnia 1980r . Po osiągnięciu swoich założonych celów SB wyrzuciłem przy świadkach dwóch kierownikach zakładu gdzie pracowałem Można sprawdzić .Oczywiście nie darowali by mi tego czynu , ale .Opatrzność jak zawsze pomogła mi . Na pożegnania SB powiedziałem że za chwilkę będziecie mieli nowy grudzień .Wybuch za chwilę Radom i uratował mnie jako laickiego proroka poraź kolejny . LW
  • ~no
    (2016-03-03 07:26)
    Szacunek! Starszy pan 👴,a nadal aktywny. Młodsi od niego nie piszą w Internecie a tu proszę! Jednak to nie taki zwyczajny elektryk np. Przyrównując do bezzębnego posiadacza kota
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-03-03 06:12)
    Dla mnie czlowieka poza Solidarnoscia i komuna ,L.Walesa jest postacia historyczna,ktos musial od czegosc w koncu zaczac !.Proponuje ogladniecie filmu ,, Statek ".W tamtym czasie potrzebny byl czlowiek ,dla skonczenia epoki komunizmu,ktory sam chcial aksamitnej smierci !.Dobrze ,ze nie doszlo do prawdziwej wojny ,a to wisialo w powietrzu,przez to zostalem zamiast oficerem rezerwy ,dezerterem.Nie mielismy innego wyjscia w kraju gdzie do PZPR - u nalezalo ponad cztery miliony czlonkow !.Dotego grasowali agenci obcych wywiadow,mialem pecha i mnie w to zamieszano.Do dzisiaj nie wiem z kim walczylem ?,mysle ,ze z agenatmi Mossadu,lub z paktu NATO.Moj kuzyn nie poszedl w slady zdrajcow,byl oficerem Polskigo Wojska ,uratowalem mu zycie i tak zostal genralem,juz marl.To byly straszne czasy,wprawdzie nikt nie dzialal tak jak UB - e czy KGB - e ,ale potrafiono czlowieka zgnoic !.Dzisiaj mozna L.Walese atakowac,pytanie gdzie byli odwazni kiedy trzeba bylo podjac ryzyko ?.Osobiscie dla mnie L.Walesa stoi po drugiej stronie przeciwnej mi orientacji politycznej,tak samo jak prezes prywatnej partii !.
  • ~Henry
    (2016-03-03 05:54)
    Popatrzcie się na to zdjęcie tego BUFONA, toż to ten Bolek od SB - nażarty a i rozum mu aż nabrzmiał z donosicielstwa. Zapraszamy, zapraszamy na facebook - tu dopiero przekonasz się jak tobie dowalimy !.....
  • ~Janusz Normalny
    (2016-03-03 05:03)
    Ciekawe, czy będzie miał lepszy pogrzeb od Jaruzelskiego? Chyba tylko KOD mu urządzi.
  • ~Gosc
    (2016-03-03 04:28)
    Idzie do Lisa,ten będzie może coś fabrykowal Bolka relacje,bronił go i opluwal innych. Na szczęście nie interesuje mnie ani jeden ani drugi. Są siebie warci i doskonale się rozumieją,a Bolek gdzie by nie poszedł to jest od dawna skompromitowanymBolkie.
  • ~Mirek
    (2016-03-03 03:49)
    #usunkonto
  • ~A co mnie ten ryj obchodzi
    (2016-03-03 02:01)
    Bedzie wrzucal swoje fekalia umyslowe. PO tym co zrobil powinien sie zarejestrowac na Fuckbooku.
  • ~cas
    (2016-03-03 00:25)
    Kogo to obchodzi
  • ~hynio
    (2016-03-03 00:19)
    Ruszył słońce, wstrzymał ziemię, polskie GO wydało plemię.
  • ~św.NH
    (2016-03-02 23:43)
    Człowiek z Wazeliny obalił Wojtyłę a Gówniana ma mylne zwidy po utracie rozumu!
  • ~karol
    (2016-03-02 23:11)
    .... a już myślałem, że opuszcza Polskę !!! niestety nie .....
  • ~galicjan
    (2016-03-02 22:53)
    Bolku ! gdzie byś nie pisał to i tak będą to same kłamstwa i głupoty ! Swoją drogą może mi Ktoś powie czy w Polskim prawie jest paragraf za nawoływanie do burd i namawianie do obalenia Władzy wybranej w DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH ?
  • ~She
    (2016-03-02 22:50)
    Co za strata, chyba sie pochlastam.
  • ~APL
    (2016-03-02 22:26)
    Pewnie dla tego, że na Facebooku można go tylko polubić klikając "Lubię to" a nie na odwrót.
  • ~kgju
    (2016-03-02 22:16)
    no teraz bolek jako prorok może robić co tylko chce
  • ~apropo
    (2016-03-02 22:11)
    szkoda,że opuszcza tylko wykop, móglby opuścić Polskę i udać się w kibiny mater gdzie oczy poniosą.
  • ~?
    (2016-03-02 21:48)
    Będzie walczył z teczką młotkowego, którą zostawił gen. Kiszczak, gdy uciekł do robala
  • ~grabaż