Lech Wałesa opuszcza Wykop i przenosi się na Facebooka

| Aktualizacja:

To będzie wielki, internetowy transfer. Lech Wałęsa zamyka swoje konto na portalu Wykop.pl. Wkrótce były prezydent będzie komentował sytuację na Facebooku - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2016-03-02 19:48)
    Zapewne za radą oficera prowadzącego. Kwity w Moskwie, hihi.
  • ~KOMAR
    (2016-03-02 20:41)
    A TO PROBLEM = GDZIE SIĘ PRZENIESIE NAJLEPIEJ ? TAM I BĘDZIE SPOKÓJ
  • ~~skorpion
    (2016-03-02 21:07)
    MILIONER - Wałęsa żyje za 5 tysięcy złotych Emerytury Prezydenckiej! TAK - odpowiedział na pytanie internauty Wykopie. pl. A ile ten "judasz" Faktycznie Zarabia rocznie na występach zagranicznych, na których BALUJE, gdy setki tysięcy emerytów i dzieci w Polsce głoduje....Wstyd - Żenada...
  • ~grabaż
    (2016-03-02 21:35)
    jeden Wałęsa wartościowszy od tysiąca PISowców
  • ~?
    (2016-03-02 21:48)
    Będzie walczył z teczką młotkowego, którą zostawił gen. Kiszczak, gdy uciekł do robala
  • ~apropo
    (2016-03-02 22:11)
    szkoda,że opuszcza tylko wykop, móglby opuścić Polskę i udać się w kibiny mater gdzie oczy poniosą.
  • ~kgju
    (2016-03-02 22:16)
    no teraz bolek jako prorok może robić co tylko chce
  • ~APL
    (2016-03-02 22:26)
    Pewnie dla tego, że na Facebooku można go tylko polubić klikając "Lubię to" a nie na odwrót.
  • ~She
    (2016-03-02 22:50)
    Co za strata, chyba sie pochlastam.
  • ~galicjan
    (2016-03-02 22:53)
    Bolku ! gdzie byś nie pisał to i tak będą to same kłamstwa i głupoty ! Swoją drogą może mi Ktoś powie czy w Polskim prawie jest paragraf za nawoływanie do burd i namawianie do obalenia Władzy wybranej w DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH ?
  • ~karol
    (2016-03-02 23:11)
    .... a już myślałem, że opuszcza Polskę !!! niestety nie .....
  • ~św.NH
    (2016-03-02 23:43)
    Człowiek z Wazeliny obalił Wojtyłę a Gówniana ma mylne zwidy po utracie rozumu!
  • ~hynio
    (2016-03-03 00:19)
    Ruszył słońce, wstrzymał ziemię, polskie GO wydało plemię.
  • ~cas
    (2016-03-03 00:25)
    Kogo to obchodzi
  • ~A co mnie ten ryj obchodzi
    (2016-03-03 02:01)
    Bedzie wrzucal swoje fekalia umyslowe. PO tym co zrobil powinien sie zarejestrowac na Fuckbooku.
  • ~Mirek
    (2016-03-03 03:49)
    #usunkonto
  • ~Gosc
    (2016-03-03 04:28)
    Idzie do Lisa,ten będzie może coś fabrykowal Bolka relacje,bronił go i opluwal innych. Na szczęście nie interesuje mnie ani jeden ani drugi. Są siebie warci i doskonale się rozumieją,a Bolek gdzie by nie poszedł to jest od dawna skompromitowanymBolkie.
  • ~Janusz Normalny
    (2016-03-03 05:03)
    Ciekawe, czy będzie miał lepszy pogrzeb od Jaruzelskiego? Chyba tylko KOD mu urządzi.
  • ~Henry
    (2016-03-03 05:54)
    Popatrzcie się na to zdjęcie tego BUFONA, toż to ten Bolek od SB - nażarty a i rozum mu aż nabrzmiał z donosicielstwa. Zapraszamy, zapraszamy na facebook - tu dopiero przekonasz się jak tobie dowalimy !.....
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-03-03 06:12)
    Dla mnie czlowieka poza Solidarnoscia i komuna ,L.Walesa jest postacia historyczna,ktos musial od czegosc w koncu zaczac !.Proponuje ogladniecie filmu ,, Statek ".W tamtym czasie potrzebny byl czlowiek ,dla skonczenia epoki komunizmu,ktory sam chcial aksamitnej smierci !.Dobrze ,ze nie doszlo do prawdziwej wojny ,a to wisialo w powietrzu,przez to zostalem zamiast oficerem rezerwy ,dezerterem.Nie mielismy innego wyjscia w kraju gdzie do PZPR - u nalezalo ponad cztery miliony czlonkow !.Dotego grasowali agenci obcych wywiadow,mialem pecha i mnie w to zamieszano.Do dzisiaj nie wiem z kim walczylem ?,mysle ,ze z agenatmi Mossadu,lub z paktu NATO.Moj kuzyn nie poszedl w slady zdrajcow,byl oficerem Polskigo Wojska ,uratowalem mu zycie i tak zostal genralem,juz marl.To byly straszne czasy,wprawdzie nikt nie dzialal tak jak UB - e czy KGB - e ,ale potrafiono czlowieka zgnoic !.Dzisiaj mozna L.Walese atakowac,pytanie gdzie byli odwazni kiedy trzeba bylo podjac ryzyko ?.Osobiscie dla mnie L.Walesa stoi po drugiej stronie przeciwnej mi orientacji politycznej,tak samo jak prezes prywatnej partii !.