E-emocje. W społecznościach pragniemy akceptacji i poklasku

| Aktualizacja:

Jeżeli ktoś jeszcze się łudzi, że prowadzi konto na Facebooku, Twitterze czy Instagramie, by mieć lepszy kontakt ze znajomymi, czytać ciekawe rzeczy czy oglądać piękne zdjęcia, to najwyższy czas otworzyć oczy. Jesteśmy tam, bo pragniemy akceptacji i poklasku.

wróć do artykułu
 • ~klakier
  (2018-01-01 23:09)
  POklasku i wyborcow szuka jedynie Platforma "Obywatelska".
 • ~życie bez konserwantów
  (2018-01-01 19:10)
  Tych kłopotów by nie było jakbyśmy nie wpuścili tego wilka w owczej skórze w 2008 roku. Pomyślcie sobie ile byśmy byli zdrowszym społeczeństwem właśnie gdyby tego draństwa nie było. To samo tyczy się smartfonów - jak ich nie było komórka służyła głównie do kontaktu i to było prawidłowe, co jest obecnie? - smartfon jest z nami zawsze i wszędzie od największej imprezy aż po kościół i co chwila jak magnes przyciąga uwagę człowieka, a może jakieś powiadomienie? jakaś wibracja? sygnał?. Zobaczcie co dzieje się w autobusach - Starsi ludzie jakoś się porozumiewają bez problemu ze sobą, jest niesamowita życzliwość, a młodzi? na 7 młodych w pojeździe 5 trzyma smartfona i co chwila na niego zerka - tak kiedyś nie było i wtedy było normalnie. Moje pytanie brzmi: Kto przyzwala na to byśmy byli niewolnikami własnego życia? i Dlaczego nie możemy powrócić do normalności i wyeliminować te dwie rzeczy z naszego życia? Toż nie trzeba być Einsteinem, żeby dostrzec, że dzięki takim działaniom wszystko wróciłoby do normy, ale cóż.. przy podejściu, że trzeba być smart za cenę zdrowia, bliskości, wierności to nic dobrego nie wróży!. Zmiana jak najbardziej wskazana
 • ~Zaczarowany Flecista
  (2018-01-01 16:58)
  Już dawno temu rozsądni ludzie proponowali, żeby komunizm najpierw wypróbować na szczurach - i ja nieodmiennie od lat uważam, że w przypadku wdrażania na świecie Facebooka oraz Twittera należało zastosować ten sam sprawdzony sposób! Dzięki temu szczury nigdy by się w mieście nie zagnieździły i nie rozpleniły i nie miałbym tyle niepotrzebnej roboty!zwiń
 • ~ulepszajmy
  (2018-01-01 16:54)
  Rok 2018 oznacza pierwszą osiemnastkę trzeciego tysiąclecia. Jakby początek dorosłości obecnego millenium. Jaki będzie? Taki, jakim My Ludzkość go uczynimy. Każda osoba ma ograniczone możliwości, ale jeśli jak najwięcej osób postara się postępować godziwie, traktować innych wyrozumiale i mądrze, to może zbiorowym wysiłkiem sprawimy, że ten rok nie będzie gorszy, a może nawet zapisze się jako lepszy. Różne są prognozy i przepowiednie, jednak to My decydujemy swoimi myślami, słowami i czynami, ile dobra lub zła przydarzy się na naszej planecie między Nami. Pokój i dobro Nam Siostry i Bracia na trudnej drodze Człowieczeństwa.
 • ~JakoTako
  (2018-01-01 16:24)
  Tym dziewczynkom, które tak ochoczo dawały (...), należy przypomnieć ten fakt, gdy będą wychodzić za mąż. Myślę, że mąż i jego rodzina będą tym faktem zainteresowani.

Może zainteresować Cię też: