Rynek gier wideo cały czas rośnie, nic więc dziwnego, że kolejne firmy chcą przyciągnąć uwagę graczy. Dlatego też T-Mobile przedstawiła podczas katowickiego IEM własną ofertę - Unlimited Gaming. Co w niej znajdziemy? Jest w niej na razie dostępny tylko jeden komputer – MSI GV62 7RD. Nie jest to najpotężniejszy laptop do gier – ma na pokładzie „zaledwie” GTX 1050, co oznacza, że nowych gier w najwyższych detalach nie uruchomimy, jednak do rozpoczęcia gamingowej przygody ten sprzęt wystarczy. Miejmy jednak nadzieję, że w ofercie operatora znajdą się też komputery dla bardziej wymagających graczy.

Reklama

By skorzystać z oferty, trzeba na początek zapłacić 999 złotych, a potem co miesiąc płacić po 209,99 miesięcznie. W zestawie dostajemy też modem oraz nielimitowany dostęp do sieci LTE oraz - 100 GB limitu w miejscach, gdzie LTE nie dociera – trzeba więc uważać, gdzie korzystamy z sieci - 100 GB to obecnie 2-3 gry ściągnięte z serwisu Steam.

Laptop można było obejrzeć w strefie T-Mobile podczas targów odbywających się w cieniu katowickich Intel Extreme Masters. Firma pokazała też smartfony Moto Z2 z podłączanym ¸gamepadem, pozwalającym na potraktowanie smartfona, jako przenośnej konsoli do gier, który też dostępny jest w ofercie T-Mobile.