Dziennik Gazeta Prawana logo

Internetu może zabraknąć? Co z siecią 5G w dobie koronawirusa? [WIDEO]

9 maja 2020, 11:03
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
internet
<p>internet</p>/Shutterstock
Internet przeżywa teraz prawdziwe oblężenie. Ludzie nie tylko pracują w trybie online, ale również komunikują się ze sobą i oddają się rozrywkom w gronie przyjaciół za pośrednictwem sieci. 

Czy w takiej sytuacji internet może być przeciążony i zniknąć?

O tym opowiedziała specjalistka od sztucznej inteligencji prof. Aleksandra Przegalińska.

Na czym ma polegać nowa sieć 5G?

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj