Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 to ultra cienkie, stylowe urządzenie, które dzięki bezprzewodowemu łączeniu z komputerem i wbudowanemu panelowi dotykowemu, zastępującemu popularną myszkę, zaoszczędza miejsce na biurku użytkownika. Powierzchnia panelu jest znacznie większa, niż podobne znane z laptopów, więc możliwe jest na niej swobodne powiększanie, przeciąganie i przewijanie treści widocznych na ekranie komputera. Po pobraniu oprogramowania Logitech SetPoint, panel dotykowy TK820 współpracuje również z Windows 8 i umożliwia wykonanie do 13 gestów dedykowanych temu systemowi.

Reklama

Poza niezwykłymi walorami estetycznymi, klawiatura oferuje również wysoki komfort pisania tekstów. System klawiszy o nazwie Logitech PerfectStrokeTM równomierne rozkłada siłę nacisku na pojedynczy klawisz na całą jego powierzchnię, więc każde uderzenie pozostaje ciche, nawet gdy naciśniemy jedynie na jego krawędź. Kształt znaków Incurve TM na klawiaturze zostały delikatnie zaokrąglone, by umożliwić gładkie sunięcie po przyciskach i wygodę pisania godzina po godzinie.

Klawiatura Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820 wyposażona została ponadto w niewielki odbiornik USB, korzystający z zaawansowanej łączności w paśmie 2.4 GHz, dający jakość połączenia porównywalną z tożsamą dla klawiatur przewodowych. Gwarantuje to także szybką transmisję danych i brak opóźnień, niezależnie od pozycji, w której ustawiona zostanie klawiatura.