Samsung i Harman Kardon stworzyły potwora. Ten soundbar spokojnie zastąpi dobre kino domowe

| Aktualizacja:

Mamy coraz więcej filmów 4K w technologii Dolby Atmos, a nasze mieszkania są coraz bardziej stylowo zaprojektowane. Nikt więc już nie chce mieć ciągnących się po podłodze kabli i wielkich głośników w kątach pokoju. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zamiast kina domowego sięgamy po soundbar. Zwłaszcza, jeśli jest tak dobry, jak flagowy model Samsunga, czyli HW-N950.

wróć do artykułu
 • ~Spoon84
  (2018-10-31 22:43)
  Co 6 tyś! Chyba kogoś pogieło, lepiej kupić amplituner z Dolby atmos np denon, onkyo... i za pożyczyć głośniki że starszego kina i dokupić surroundy dodatkowe i w podobnej kwocie nasz sprzęt bije jakością dźwięku, dynamiki, mocy, jakości ten śmieszny soundbar
 • ~dwie uwagi
  (2018-11-01 08:04)
  1. reklama powinna być oznaczona jako reklama. 2. toto zastąpi kino, ale głuchemu. Soundbar ma sens, jeżeli klient mieszka w takiej ciasnocie, że sensownie nie da się postawić głośników, dlatego też nazywa się to "poor mans home cinema"
 • ~[ ╲╱]☃[├─┤]
  (2018-11-03 11:34)
  Fizyki się nie oszuka - długość fali dla 125Hz to będzie ok 2.75 metra, dla 25Hz to będzie prawie 14 metrów. W małych pomieszczeniach i z małych głośników nie jest możliwe efektywne reprodukowanie niskich częstotliwości (czyli to co utożsamia się z dobrej jakości dźwiękiem kina domowego) - producenci takich małych głośniczków oszukują np dodając harmoniczne niskich częstotliwości które ludzki mózg interpretuje jako basy ale prawda jest prosta i wie to każdy akustyk - dźwięk potrzebuje miejsca by odetchnąć, urosnąć chyba ze potrafimy wirtualnie zlikwidować ściany (np odpowiednio okładając je materiałem absorbującym fale dźwiękową) - niestety w Polsce ludzie wola dużo złego basu - mam dobrą rada za darmo - znajdźcie duże kartonowe pudło i kopcie w nie stopą - to właśnie będzie wasz sub.
 • ~DD
  (2018-11-04 08:38)
  Posiadam...I w systemie Dolby Atmos gra rewelacyjnie! W każdym innym np. podstawowym DD5.1 gra slabo - bas jest prawie nieslyszalny! Nawet dts:x gra bez przekonania. Dodatkowy mankament nie można ustawić głośności dla każdego głośnika z osobna lecz tylko parami! I jak to zwykle Samsung Samsung sprzeda kasę skazuje i o konsumencie zapomina - popraw Samsung oprogramowanie N950! Przywróć BAS!!!
 • ~go....
  (2018-11-19 21:24)
  Mam UNITRA wystarczajacoooo....