Lodówka internetu rzeczy Casarte wyposażona jest w zaawansowaną technologię konserwacji i nie tylko chłodzi żywność, ale pełni także rolę konsultanta do spraw zdrowia całej rodziny. Na podstawie gustu i preferencji dietetycznych lodówka przygotowuje zalecany tygodniowy plan żywieniowy i dostosowuje spersonalizowane przepisy dla rodziny, jak wyjaśnia firma Haier.

Reklama

Lodówka internetu rzeczy Casarte to tylko jedno z osiągnięć firmy Haier w ramach realizacji strategii domu inteligentnego, która opiera się na zapewnianiu użytkownikom rozwiązań internetu rzeczy w kwestii odzieży, żywności, mieszkaniu i rozrywce.

Firma Haier promuje obecnie dogłębną integrację branży AGD z nowymi technologiami, w tym 5G i internet rzeczy, poprzez rozwiązania domu inteligentnego Haier obejmujące rozwiązania inteligentne w salonie, kuchni, sypialni, łazience i na balkonie.

Rozwiązania domu inteligentnego Haier podnoszą jakość życia użytkowników. Na przykład mogą oni zarządzać produktami przez duży ekran lodówki. Kiedy zbliża się data przydatności do spożycia lodówka informuje o tym użytkowników, którzy mogą spożyć produkty lub wyrzucić je w celu uniknięcia marnowania lub zepsucia się pożywienia.

Reklama

Dzięki zastosowaniu podejścia na bazie doświadczeń użytkownika produkty domu inteligentnego Haier zdobywają rosnącą popularność na całym świecie. Jak donosi Haier, liczba użytkowników z całym zestawem produktów domu inteligentnego Haier sięga 20 milionów. Coraz większe grono użytkowników przyciąga lokalny design, produkcja i sprzedaż największych marek firmy, w tym Haier, AQUA, Fisher & Paykel, GE Appliances, Candy, Casarte i Leader.

Globalne marki firmy Haier wykorzystują scenariusze domu inteligentnego na rzecz lepszych doświadczeń użytkownika na konkretnych rynkach. Na przykład w Nowej Zelandii kuchnia społecznościowa Fisher & Paykel pozwala użytkownikom na udostępnianie gotowania na platformach społecznościowych w czasie rzeczywistym. Poprzez wykorzystywanie lokalnych zalet firma Haier nadal realizuje założenie zapewniania międzynarodowym użytkownikom luksusowych, zróżnicowanych produktów chłodzenia, jak na uroczystym wręczeniu nagród wyjaśnił Zhao Qinghai, kierownik projektu w Haier Group.

CES Tech Awards to pierwszy program nagród CES powołany we współpracy z chińską oficjalną siecią medialną Xinhuanet uznany przez organizatora targów Consumer Technology Association (CTA). Targi CES 2020, największe na świecie targi technologiczne, rozpoczęły się w Las Vegas w stanie Nevada w USA dnia 7 stycznia.