S95B oferuje technologię Samsung OLED z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym głęboka czerń i szeroka paleta kolorów stają się żywe. W połączeniu z OLED Quantum HDR obraz będzie tak realistyczny, kontrastowy i szczegółowy. Autentyczność kolorów i ich wierne odwzorowanie potwierdza certyfikat "Zweryfikowane przez PANTONE”. Oznacza on, że S95B prawdziwie prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. To pierwszy telewizor, który opiera się na wiarygodnych kolorach PANTONE.

Reklama

W tym nowym modelu Samsung zastosował także szereg rozwiązań, które sprawdziły się i zapewniły popularność ekranów QLED. Wśród nich Neuronowy Procesor Quantum 4K, który zapewnia świetne wrażenia, podczas oglądania, gwarantując żywe kolory, kontrast i szczegóły. Funkcja Skalowania do 4K - dzięki sztucznej inteligencji z wykorzystaniem aż 20 sieci neuronowych - pozwala cieszyć się ulubionymi treściami w świetnej jakości, niezależnie od rozdzielczości pliku źródłowego.

Coś dla fanów sportu i gier

Z myślą o fanach sportu i gier OLED S95B oferuje także Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. Dzięki upłynnieniu ruchu do 120 Hz w 4K, można cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy grasz czy oglądasz. Nie mogło także zabraknąć sztandarowych rozwiązań Samsung dla fanów gier, takich jak Ultra Szeroki Widok w Grach czy Panel Gracza.

Reklama

Udoskonalone wrażenia

Telewizor S95B oferuje ponadto szereg funkcji i technologii, które widzowie dobrze znają z linii Neo QLED. Wśród nich m.in. funkcja SmartThings do łatwego łączenia i zarządzania urządzeniami, tryb Multi View (oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie) czy PC na Ekranie TV – opcję niezastąpioną podczas pracy i nauki zdalnej.

Mówiąc o wrażeniach nie sposób nie wspomnieć o możliwościach audio nowego OLED S95B. Dolby Atmos w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia dźwięk, który pozwoli przenieść się w sam środek akcji. Wrażenia spotęguje technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem. Nie zabrakło także technologii Q-Symphony, która dostarcza harmonijne brzmienie soundbara i telewizora. Samsung S95B wyróżnia się też designem. Charakteryzuje się smukłym profilem, wyglądającym niczym wycięty laserem. Minimalistyczna ramka i smukły tył telewizora sprawiają, że ten nowy ekran prezentuje się stylowo i elegancko w każdym wnętrzu.

Samsung OLED S95B jest już dostępny w Polsce na stronie Samsung.com w rozmiarze 55” i 65”. WIększy model kosztuje 15 tys. złotych, a mniejszy 11 tys.