• ~Waldi
  (2013-10-30 23:25)
  Polski klient jest bardzo podatny na reklamy, jemu się wciśnie każdy bubel produkowany w Chinach. Najważniejsze żeby ładnie opakować: pudełko, reklama ..
 • ~tele-wic
  (2013-10-22 12:40)
  Wszystko fajnie, tylko ten system operacyjny. Nokia powinna załączać bezpłatnie do kompletu jakieś skuteczne oprogramowanie antywirusowe, prawda autorzy Windows Phone 8?
 • ~Eeee
  (2013-10-27 15:28)
  Sorry ale Nokia jest obecnie lokalna firmą europejską po utraceniu rynków światowych. Nigdzie indziej tak się nie pisze czy nawet w ogóle mówi o Noki jak w polskiej prasie gdzie się zwraca uwagę na każdy produkt. Na największych liczących się rynkach tzn. USA czy chociażby Azji ta firma umarła kilka lat temu a Europa nie wystarczy aby się dźwignąć do dawnego stanu świetności. Filrma utrzymując sie tylko dzieki lokalnym promocjom sieciowym i musiła by utrzymać kilka lat obecną tendencję i to cały czas z dobrymi produktami aby powrócić do liczącej się czołówki na świecie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.