Inne
Reklama
Inne

13-calowy MacBook Pro to propozycja na gwiazdkowy prezent dla najbardziej wymagających użytkowników. Stylowa i niezwykle odporna obudowa, stworzona z jednej bryły aluminium, kryje w sobie wydajne podzespoły, szybki procesor Intel Core 2 Duo, kartę graficzną NVIDIA, 4GB pamięci RAM, oraz wytrzymałą baterię, która pozwala nawet na 7 godzin pracy bez zewnętrznego zasilania. Komfort użytkowania zapewniają również jasny wyświetlacz LED, podświetlana klawiatura oraz wbudowane kamera i mikrofon.

Inne

Oto prawdziwy długodystansowiec. Samsung N140 może działać na jednym naładowaniu baterii aż do 11 godzin. Wydajny procesor Intel Atom dzięki dużej efektywności pozwala na szybszą pracę a panoramiczny ekran o przekątnej 10,1” umożliwia komfortowe granie w gry i oglądanie filmów. Przy tym wszystkim niska waga i małe wymiary pozwalają zabrać netbooka Samsung N140 w każde miejsce.

Inne

X520 jest idealnym urządzeniem multimedialnym. Duży ekran o przekątnej 15,6” umożliwia oglądanie filmów i granie w gry w jakości HD, w formacie 16:9. Dodatkowo duży wybór różnych portów pozwala na proste dzielenie się zdjęciami, filmami, muzyką i innymi danymi. Oprócz trzech złączy USB 2.0, notebook posiada także czytnik kart 3-w-1 i można łatwo podłączyć go do telewizora wykorzystując zintegrowany port HDMI.

>>>Tak sfinansujesz zakup laptopa

Komputer został zaprojektowany z myślą o osobach, które często podróżują i nie mogą sobie pozwolić na nadmierne obciążenie. Grubość notebooka to zaledwie 24 mm, a waga nieznacznie przekracza dwa kilogramy.

Minimalistyczny, inspirowany symetrią perły design modelu X120 sprawia, że jest to idealne urządzenie dla kobiety, która nie tylko poszukuje najwyższej jakości rozwiązań technologicznych, ale także w życiu codziennym i w pracy lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Notebook jest dostępny w szykownym perłowo-czarnym kolorze. Jego prostą formę podkreślają dodatkowo delikatne srebrno-chromowe wykończenia. Z pewnością atutem X120 są także niewielka grubość – zaledwie 25,4 mm, czyli tyle ile średnica monety 1 Euro i niska waga – 1,34 kg. Urządzenie bez problemu zmieści się do średniej wielkości kobiecej torby, aktówki, czy bagażu podręcznego.

Reklama