Inne
Reklama
Inne

Zestaw głośnikowy GigaWorks T20 Series II opracowano z myślą o znakomitej jakości akustycznej i wizualnej. Głośniki, dzięki stosunkowo niedużym rozmiarom, można używać nie tylko z komputerem stacjonarnym, ale również notebookiem czy odtwarzaczem muzycznym MP3/MP4. Zastosowano w nim wysokiej jakości przetworniki tonów średnich z kopułowymi membranami z włókna szklanego, wyróżniającymi się ciepłym brzmieniem basów i tonów średnich

Inne

ZEN X-Fi2 wyposażony jest w intuicyjne menu oraz 3-calowy ekran dotykowy TFT LCD, który umożliwia bezproblemowe poruszanie się pośród zgromadzonych plików. Zapewnia też szybki dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji, jak np. radio, kalendarz, lista kontaktów czy notatnik oraz i innych materiałów zgromadzonych w pamięci odtwarzacza.

>>>Tu zdobędziesz pieniądze na odtwarzacz

Rewolucyjna technologia X-Fi inteligentnie przywraca utracone szczegóły i poprawia brzmienie odtwarzanego dźwięku w formacie mp3, zapewniając jego zadziwiającą czystość.

Inne

Głośniki Inspire T12 opracowano z myślą o znakomitej jakości akustycznej i wizualnej. Wysokiej jakości przetworniki tonów średnich z kopułowymi membranami z włókna szklanego, nadają ciepłe brzmienie basów i tonów średnich.Nowatorska technologia Creative BasFlex™ - w której przetwornik tonów niskich umieszczony jest na całej powieżchni ścianki tylnej głośnika - zapewnia mocne, dynamiczne basy.

iPod shuffle, najmniejszy na świecie odtwarzacz mp3 na pewno sprawi osobie obdarowanej wielką radość. Shuffle jest teraz dostępny w 5 żywych kolorach: różowym, zielonym, niebieskim, srebrnym i czarnym oraz dwóch wersjach: 2GB i 4GB. Mimo niewielkich rozmiarów, iPod shuffle kryje w sobie wiele interesujących funkcji. Jedną z nich jest Voice Over, dzięki której shuffle potrafi odczytać nazwę utworu, wykonawcy czy playlisty i to w ponad 20 językach, w tym polskim. Przyciski sterowania przeniesiono na kabel słuchawek, dzięki czemu zawsze są pod ręką, a metalowy klips umożliwia przyczepienie iPoda shuffle gdziekolwiek zechcemy.