Samsung ogłosił polską premierę kolejnego twardziela z serii Solid. Najnowszy przedstawiciel ekstremalnej linii – Samsung SOLID E1130B nie boi się brudu i jest w stanie znieść naprawdę wiele. Telefon spełnia międzynarodową normę odpornościową IP54 – jest odporny na kurz, zabrudzenia oraz zachlapanie. Dzięki pojemnej baterii 1000 mAh oraz niskiemu poborowi energii, może pozostawać w stanie czuwania nawet do 670 godzin. Samsung SOLID E1130B to przede wszystkim komfort i niezawodność działania oraz doskonały wybór dla ludzi o praktycznym spojrzeniu na telefon.

Reklama

Ergonomiczny kształt sprawia, że SOLID E1130B doskonale leży w dłoni. Odpowiednio profilowana, wzmocniona tylna obudowa gwarantuje, że komórka nie wyślizgnie się z ręki. Specjalna warstwa Gore Tex chroni umiejscowiony tuż nad wyświetlaczem głośnik, a duże, gumowane klawisze zapewniają łatwość i precyzję obsługi oraz komfort korzystania

W „pancernej” obudowie najnowszego SOLIDA umieszczono kolorowy ekran 1,52” oraz praktyczną latarkę LED. E1130B umożliwia korzystanie z radia FM oraz szybki dostęp do najważniejszych funkcji poprzez znajdujące się na ekranie głównym ikony skrótów. Ponadto model ten wyposażono w pozwalający na szybki transfer danych Bluetooth 2.1 oraz praktyczne funkcje Mobile Tracker 2.0 i Sfałszowane połączenie.

Samsung Solid E1130B właśnie wchodzi do sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 169zł.