Co w środku? NIetypowy zegar. By zadziałał, należy dwukrotnie dotknąć stalowej powierzchni pod wyświetlaczem. Tapety zmieniają się samoczynnie w ciągu dnia, nadając wyświetlaczowi niepowtarzalny wygląd. Z kolei połączenia przychodzące można dyskretnie wyciszać, odwracając telefon ekranem do dołu.

To drobiazgi, umilacze powiedzmy. Szczególnie to wyciszanie, przez odwrócenie musi robić wrażenie podczas comiesięcznych rad nadzorczych. A co więcej?

Reklama

Z informacji prasowej:

Oprócz funkcji 3G, aparatu fotograficznego 3,2 Mpx z automatyczną ostrością i wysokiej jakości dźwięku Nokia 8800 Carbon Arte wyróżnia się imponującym wyświetlaczem OLED i wbudowaną pamięcią, którą w odróżnieniu od poprzednich telefonów z tej serii rozbudowano do 4 GB. Specjalna powłoka firmy Nokia zmniejsza ilość smug i odcisków palców na metalu i szkle, a wyjątkowe, wszechstronne złącze microUSB pozwala uniknąć nieeleganckich łączeń obudowy.

Wrażenia użytkowników Nokia 8800 Carbon Arte zwiększy ekskluzywna seria akcesoriów. Wśród nich znajduje się reagujący na dotyk zestaw słuchawkowy Bluetooth z regulacją głośności, elegancka podstawka biurkowa oraz piękny skórzany futerał.