Inne
Reklama
Inne

Mówi się (a przynajmniej mówią tak dietetycy), że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Mądrość tę najwidoczniej musiał wziąć sobie do serca Ivo Vos, mieszkający w Londynie designer.

W kolekcji śniadaniowo-brunchowych wynalazków Vosa znalazły się gadżety, umożliwiające przygotowane idealnych porcji dań. Frustrują cię różne rozmiary łyżeczek do herbaty? Dzięki dokładnej co do miligrama miarce z wbudowaną elektroniczną wagą będziesz zawsze mógł odmierzyć idealną porcję cukru lub miodu.

Nie wiesz, ile mleka potrzebuje kawa? Dylemat rozwiąże lejek odmierzający przepływające nim płyny. Vos nie zapomniał też o specjalnej krajalnicy (a raczej linijce?) do chleba, ułatwiającej odkrawanie jednakowych i idealnie równych kromeczek.

Na koniec coś dla detektywa Monka oraz wszystkich, których do pasji doprowadzają serwetki ułożone nierównolegle do kantu stołu lub krzywo stojące solniczka i pieprzniczka. Dzięki śniadaniowej serwetce w rzucik a'la papier milimetrowy oraz zaznaczonymi konturami zastawy, prawidłowe ułożenie talerzyka czy widelca nie sprawi nikomu problemu. Nawet tym, którym jest absolutnie obojętne, czy sztućce leżą w równej odległości od brzegów serwetki.