Inne
Reklama

W drugiej generacji słuchawek Jawbone poprawiono wszystko - nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też techniczne "wnętrzności". Mimo zmian designerzy firmy postanowili pozostać przy znanym kształcie przypominającym (przynajmniej nam) metalową, wytłaczaną sztabkę. W nowej kolekcji dostępne są słuchawki w czterech modnych tego sezonu intensywnych, ale szlachetnie wyglądających kolorach: czerwonym, żółtym, pomarańczowym oraz fioletowym.

Nie ma więc powodu, by się kryć, że się ma słuchawkę - taki gadżet to pełnoprawne akcesorium i modowy dodatek, który warto wyeksponować.

Oczywiście producent nie zapomniał o zwolennikach bardziej stonowanych barw, więc wśród nowych produktów Jawbone Prime znajdziemy także słuchawki w kolorze czarnym, brązowym i platynowym.

Jeśli chodzi o udoskonalenia techniczne, to poprawiono klarowność dźwięku oraz redukcję szumów wywołanych podmuchami wiatru. Słuchawka ma działaś w zasięgu do 10 m, a jej akumulatorki powinny wytrzymywać 4,5 godziny rozmowy lub 8 godzin w trybie stand by. Cena: 130 dol.