LG Electronics wprowadza na polski rynek nowy telefon komórkowy LG Swift (LG GT540) oparty na systemie operacyjnym Android. Smartphone oferuje intuicyjne menu oraz bardzo łatwą obsługę, co z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom telefonów dotykowych. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, LG Swift zapewnia prosty i wygodny dostęp możliwości, jakie oferuje nieprzerwana łączność z internetem.

Reklama

Pozwala także użytkownikom korzystać z różnych aplikacji systemu Android oraz automatycznej synchronizacji konta pocztowego za pomocą usług mobilnych Google. Smartphone wyposażony jest również w rozbudowane możliwości obsługi serwisów społecznościowych takich jak np. Facebook, Twitter czy Bebo.

Komórka oferuje korzyści smartphona w wygodnym pakiecie z udogodnieniami, jakie wiążą się z aplikacjami Google. Automatycznie synchronizowane konto pocztowe na Gmail-u sprawia, że użytkownicy muszą zalogować się tylko jeden raz, aby korzystać z takich serwisów i aplikacji jak YouTube, GTalk, Google Maps itp. Prosty dostęp do ponad 30 000 programów i gier do pobrania z serwisu Android Market pozwala użytkownikom w wygodny sposób rozbudować interfejs ich telefonu i dostosować go do własnych potrzeb.

Interfejs użytkownika można dostosować pod kątem maksymalnej wygody. Telefon LG Swift może wyświetlać od trzech do siedmiu ekranów głównych, zawierających najczęściej używane aplikacje, najnowsze wiadomości i prognozy pogody. Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Istnieje również możliwość personalizowania menu głównego i dodania maksymalnie 10 edytowalnych kategorii, które przyspieszają

Gadżet zawiera zaawansowane funkcje, które rozbudowują spektrum możliwości służących użytkownikowi do codziennej rozrywki. Jedną z nich jest zaawansowany odtwarzacz multimedialny, który pozwala na bezpośrednie odtwarzanie filmów w formatach DivX i Xvid. Wyświetlanie plików multimedialnych szczególnie uatrakcyjnia trójwymiarowa galeria miniatur.

Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 MP obsługuje tzw. geo-tagging, dzięki czemu w momencie umieszczenia zdjęcia w internecie, aplikacja lokalizuje je jednocześnie na mapie Google, co pozwala innym użytkownikom dowiedzieć się gdzie zostało zrobione. Telefon posiada także funkcję Auto Face-Tagging oraz technologię Face-To-Action, umożliwiającą użytkownikom tworzenie i udostępnianie treści multimedialnych za pośrednictwem telefonu. Telefon LG Swift wyposażony jest we wbudowany edytor wideo z funkcją Storyboard, dzięki której użytkownicy mogą dodawać do filmów muzykę i tekst bezpośrednio w telefonie.

Telefon będzie dostępny na polskim rynku w cenie 899 złotych brutto.