Nowe modele HP charakteryzują się cieńszą obudową, odważniejszą stylistyką i zwiększoną prostotą obsługi. Zmodernizowany notebook HP Mini 210 to niezastąpiony towarzysz podróży. W przystępnej cenie użytkownicy otrzymują możliwość pracy bez potrzeby ładowania baterii nawet przez 6 godzin, bogatą paletę dostępnych kolorów oraz nową stylową obudowę. HP Mini 5103 to najnowszy notebook HP przeznaczony zarówno dla studentów, jak i pracowników wymagających mobilnej maszyny do pracy. Opcjonalnie dostępny także z technologią dotykową.(2,3) Notebook wyposażony jest w najnowszy procesor Intel® Atom oraz obudowę wykonaną w całości z metalu, dostępną w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim lub espresso.

Reklama

HP Mini 210
HP Mini 210 to idealny towarzysz podróży dla wszystkich użytkowników wymagających możliwości pracy, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują. Notebook ma niewielkie rozmiary i stylową obudowę, dzięki czemu można go wszędzie zabrać ze sobą. Został opracowany dla użytkowników, którzy dużo surfują w Internecie, korzystają z poczty elektronicznej, słuchają muzyki i chcą mieć dostęp do przyjaciół, rodziny i informacji - także podczas podróży. Notebook wyposażony jest we wbudowaną kartę WLAN(5), kamerę internetową, mikrofon i wygodną, dużą klawiaturę wyspową (93% rozmiaru standardowej klawiatury). Na jego pokładzie znajdziemy najnowszy procesor Intel Atom N455 oraz pamięć DDR3.

Przy grubości poniżej 3 cm i wadze 1,46 kg notebook Mini 210 standardowo wyposażony jest w 6-komorowy akumulator podłączany w trybie inline, który umożliwia pracę nawet przez 10,5 godziny. Nie wystaje przy tym poza obudowę, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w stylistykę urządzenia.
Notebook Mini 210 dostępny jest w czterech kolorach: grafitowym, czerwonym, różowym i turkusowym. Wyświetlacz LED WSVGA HP BrightView Infinity o przekątnej 25,7 cm (10,1”) oraz dźwięk Dolby Advanced gwarantują optymalną jakość odtwarzanych filmów, muzyki i gier.HP Mini 5103
Przy wadze zaledwie 1,2 kg notebook HP Mini 5103 jest idealnym towarzyszem mobilnych pracowników i studentów, oferującym najwyższy poziom wydajności. HP Mini 5103 obsługuje najnowsze procesory Intel Atom oraz pamięć DDR3. Notebook dostępny jest zarówno w wersji standardowej jak i w wersji obsługiwanej dotykowo. Został wyposażony w trwałą i lekką obudowę, wykonaną z anodyzowanego aluminium w kolorze szczotkowanego espresso. Opcjonalny uchwyt ułatwia transport urządzenia.

HP Mini 5103 posiada wygodną, funkcjonalną i odporną na zalanie klawiaturę QWERTY o powierzchni równej 95% powierzchni klawiatury pełnowymiarowej i tabliczkę dotykową, zapewniającą optymalny komfort obsługi poczty elektronicznej, komunikatorów i innych aplikacji tekstowych. Opcjonalny ekran dotykowy umożliwia użytkownikom intuicyjną i szybką obsługę za pomocą ruchu palców i dotyku ekranu. Technologia ta znacznie ułatwia nawigowanie i obsługę aplikacji oraz przeglądanie witryn internetowych. HP Mini 5103 wyposażony jest w ekran LED o przekątnej 25,7 cm (10,1”), dostępny z rozdzielczościami WSVGA lub HD oraz opcjonalny pojemnościowy interfejs dotykowy.

Aktualna cena podstawowej wersji notebooka HP Mini 210 wynosi 1499 zł brutto.
Aktualna cena podstawowej wersji notebooka HP Mini 5103 wynosi 1699 zł brutto.