LG Electronics wprowadza właśnie na polski rynek nowy smartphone z serii Swift: LG Swift Plus (LG P500). Model został oparty na platformie Android 2.2 (Froyo) i został zaprojektowany do korzystania z mobilnych usług udostępnionych przez Google. Najnowszy model zapewnia użytkownikom większą dostępność do tysięcy darmowych oraz płatnych aplikacji na platformie Android Market. Jest to idealna propozycja dla klientów zdecydowanych na zakup swojego pierwszego inteligentnego telefonu.

Reklama

LG Swift Plus współpracuje z systemem Android 2.2 (Froyo), który jest najnowszą platformą mobilną firmy Google. Dzięki takiemu rozwiązaniu umożliwia ona dwa, a nawet trzy razy szybsze i łatwiejsze przeglądanie Internetu, ładowanie stron www, szybką zmianę okien aplikacji oraz wielozadaniowość.

Poprzez łatwą synchronizację danych z kalendarzem Outlook oraz dostępność do funkcjonalnych programów, najnowsze telefony LG mogą przypaść do gustu właścicielom firm. Dzięki szybkiemu dostępowi do informacji, wymianie danych oraz łatwej obsłudze aplikacji będą mogli zwiększyć swoją produktywność. LG P500 bez problemu może zamienić się w mini hot spot ułatwiający udostępnianie połączenia 3G użytkownikowi, który posiada laptopa z modułem WiFi.

Za pośrednictwem LG Swift Plus można korzystać z mobilnych usług Google takich, jak Google Voice Search™, Google Voice Actions™, Google Googles™, Google Shopper™, czy Google Maps™ wraz z nawigacją. Natomiast po uruchomieniu Android Market, użytkownicy mają dostęp do obszernego katalogu zawierającego ponad 100 000 aplikacji.

LG Swift Plus (P500) został wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs oraz oferuje aplikację LG App Advisor, która co dwa tygodnie poleca 10 nowych, wysoko ocenionych aplikacji.Telefon został również wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli z funkcją śledzenia twarzy oraz funkcją Smile Shot, ekran HVGA o przekątnej 3,2 cala oraz w wydajną baterię o pojemności 1500 mAh.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom LG Swift Plus idealnie pasuje do dłoni. Dedykowane przyciski dodatkowo ułatwiają korzystanie z urządzenia. W Polsce dostępny jest od listopada w sklepie internetowym LG WWW.sklep-lge.comw cenie 999 PLN, na rynku otwartym oraz u operatorów.