15 marca koniec Facebooka? Użytkownicy portalu przerażeni

| Aktualizacja:

Twórca serwisu Facebook Mark Zuckerberg jakoby "chce odzyskać swoje życie", a zarazem nie ma zamiaru oddać swojego dzieła nikomu innemu. Planuje więc zamknięcie liczącego już 500 milionów użytkowników portalu w ciągu dwóch miesięcy! Na Facebooku powstały już nawet specjalne strony z petycjami o porzucenie tych planów.

wróć do artykułu
  • ~antymoher
    (2011-01-10 17:07)
    pewno jakies mohery to wymyslily bo facebook jest lepszy od kosciola hehe
  • ~efesbe
    (2011-01-10 17:29)
    goldman & kgb. lepiej się wynosic.
  • ~KRYTYK
    (2011-01-10 17:33)
    Amerykanie padaja na przyslowiowy pysk i szukaja nowego kapitalu w Chinach i Rosji ... no i dla tego takie ploty o zlikwidowaniu Facebook podaja do informacji publicznej.
  • ~do ~antymoher2011-01-10 17:07
    (2011-01-10 17:34)
    Takie palanty jak ty nigdy sobie nie odpuszczą atakowania Kościoła.
    Zrób cokolwiek konstruktywnego w swoim życiu a potem się wypowiadaj.
  • ~obywatel
    (2011-01-10 17:35)
    Minister Gaithner podal do wiadomosci, ze USA grozi bankructwo. No to wszystko chyba juz wiadomo ...
  • ~kokietka i nic wiecej
    (2011-01-10 17:36)
    Takiej kasy nikt nie pusic w toalecie,
    Widac nastapily objawy saturacji wiec zadyma w mediach i nic wiecej
  • ~Abuk
    (2011-01-10 17:42)
    Hahaha zrobili panikę wśród userów i o to im chodzi. Zapewne na ich serwis w tym momencie weszła masa osób co przyniosło im zyski, bo jak to bywa - masa reklam.

    Zuckeberg głupi nie jest, gdyby chciał odpocząć to wziąłby zaufanego pełnomocnika, który zasuwałby za niego, a sam poszedł na wczasy.
  • ~Andrzej
    (2011-01-10 17:49)
    wreszcie wyjdę na dwór
  • ~Zygmunt Kamienski
    (2011-01-10 18:14)
    TO ZAPEWNE ZE RZAD I PO -przed wyboramy chca usunac , aby PO -prawic swoje rekordowe --RAKINGI WYBORCZE--bo ich juz PO-znala cala PLten falsz-oblude--i- brednie ; TO bardzo zly RZAD- zle wyniki--ogromne bezrobocie., ogromne dlugi, WZROST BIIEDY, NIE DOSTATKU-- NAWET NIEMCY SIE SMIEJA ?W TV -niemieckiej--nabijaja sie z nieudolnosci PO-PL -CZEKAJA --ABY SIE POLACY -ODWROCILI OD SWOJEGO KRAJU-tam Raj--tu -bieda -gnoj -==HANBA
  • ~kaszanka-polska
    (2011-01-10 19:10)
    właśnie dlatego nie mam żadnego konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym (polskim/zagranicznym) ... kiedyś miałem konto na NK (chciałem sprawdzić czym tak ci ludzie się podniecają), ale kiedy zobaczyłem na czym polega taki serwis od razu się stamtąd ewakuowałem i postanowiłem nigdzie indziej się nie rejestrować ... konta na serwisach typu Facebook mają ludzie w rzeczywistości samotni, kto nie ma przyjaciół w realu ten sobie ich szuka w świecie wirtualnym ... uczestnictwo w portalu społecznościowym to jest okłamywanie samego siebie, udawanie, że jak się ma 300 wirtualnych znajomków to jest się super atrakcyjnym i w ogóle obytym towarzysko człowiekiem ... kiedy jednak serwis upada, ktoś usuwa nas z listy swoich ''przyjaciół'' to wirtualna bańka pryska i zostajemy sami jak palec nie mając nawet się do kogo odezwać ...
  • ~karaluch
    (2011-01-10 19:12)
    ANTYMOHER ale z ciebie POmatoł.
  • ~Włonisłew
    (2011-01-10 20:19)
    Brawo, nareszcie koniec tej chały
  • ~no i fajnie
    (2011-01-10 20:37)
    jedno skretyniałe ***** mniej
  • ~MIRO
    (2011-01-10 21:21)
    TO WSZYSTKO TO WINA KACZORA .
  • ~Jano
    (2011-01-12 19:37)
    Ten serwis to największy kant, po zarejestrowaniu , nie znajdziesz nikogo znajomego, jeżeli nie dasz im wglądu do adresów maili swoich znajomych.Już nawet w Skype nie masz możliwości poszukać kogoś znajomego bo jest powiązane z tym serwisem. Handel adresami!!!
  • ~Sadsfdgsfgs
    (2011-01-13 15:38)
    słyszę strzały
  • ~ja
    (2011-01-13 20:35)
    Tylko niech pan C nie przehandluje zgromadzonych danych! Niech je ZNISZCZY!
  • ~brawo precz tym!
    (2011-01-19 16:19)
    i dobrze że to zamkną :D
  • ~wieje z tego portalu
    (2011-02-08 18:32)
    goldman sachs i ruska mafia no to pęknie iluminatorzy w akcji ,pełna kontrola już niedługo
  • ~Twoja Stara szybko Tańczy
    (2011-03-12 10:49)
    To prosta dezinformacja ... TO KOSMICI, to proste przecież 15 marca zaatakują ziemię i chcą żebyśmy bardziej cierpieli !

Może zainteresować Cię też: