15 marca koniec Facebooka? Użytkownicy portalu przerażeni

| Aktualizacja:

Twórca serwisu Facebook Mark Zuckerberg jakoby "chce odzyskać swoje życie", a zarazem nie ma zamiaru oddać swojego dzieła nikomu innemu. Planuje więc zamknięcie liczącego już 500 milionów użytkowników portalu w ciągu dwóch miesięcy! Na Facebooku powstały już nawet specjalne strony z petycjami o porzucenie tych planów.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2011-01-13 20:35)
    Tylko niech pan C nie przehandluje zgromadzonych danych! Niech je ZNISZCZY!
  • ~MIRO
    (2011-01-10 21:21)
    TO WSZYSTKO TO WINA KACZORA .
  • ~...
    (2011-10-29 12:53)
    5 LISTOPADA NIECH ZNISZCZĄ GO BO TO JEST ŻENADA KAŻDY MÓWI TYLKO O FACEBOOK DLA MNIE TO *****
  • ~Fretka
    (2011-10-09 19:13)
    Szkoda, że to nie była prawda. Ale pozostaje nadzieja, że 5. listopada to nie bujda...
  • ~zzz
    (2011-08-06 21:04)
    nie lubię facebooka. Niby mam na tym konto, ale po co to? ciągle tylko w telewizji na przykład program interwencja: " wejdźcie na nasz profil na facebooku".. - i czego? po co? po kiego? aby zobaczyć zdjęcia z logo tego programu? kliknąć "lubię to" i nic? mam już dość - ale najbardziej mnie denerwuje to: portale społecznościowe w telefonie. kurde! W reklamach czy na filmach jest tak, że grupa 17-sto latków, świetni znajomi, idą na impreze w wakacje na plażę, jest zachód słońca a oni biegają po brzegu jak szaleni... (czyt. stereotypowe wakacje". przy okazji chwalą się "jakie to mamy super wakacje" tym znajomym którym brak pieniędzy na wakacje nad morzem i siedzą w domu z rodzicami. Ten świat dziczeje! albo- wyobrażacie sobie taką sytuację? wypadek. mama zginęła a córka przeżyła. jest w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu i połamaną nogą. ma telefon. wpisuje na facebooku: złamana nóżka. Mama nie żyje :( - -- a ktoś klika "lubię to" !?!?...
    tak samo z n-k. nie po to powstał ten portal, by teraz 16-sto letnie dziewczyny robiły słit focie w lustrze z ręką na głowie i "dziubkiem".. a czy są jeszcze na tych portalach normalni ludzie, którzy po prostu zamieszczają swoje zdjęcia z wycieczki, nie wadzą nikomu, i wysyłają wiadomości do znajomych "cześć, co tam u Ciebie?"... wiem. popadam już w histerię. ale.. no cóż mam robić..
  • ~zenon
    (2011-08-02 23:43)
    Spokojnie, CIA mu nie pozwoli.
  • ~Error
    (2011-08-02 03:34)
    Szkoda, powinni zamknąć ten bajzel.
  • ~katrina
    (2011-07-31 12:12)
    widzę że nikt nie czyta artykułów do końca i sugeruje się samym tytułem...
  • ~Sebastian
    (2011-07-28 16:14)
    Według ostatnich doniesień Facebook posiada już 700 milionów użytkowników anie 500 jak zostało to napisane w artykule
  • ~Sabina
    (2011-07-29 07:03)
    A czy ktoś doczytał do końca ? Nie zamykają fb..
    i tak się rodzą plotki xD
  • ~Twoja Stara szybko Tańczy
    (2011-03-12 10:49)
    To prosta dezinformacja ... TO KOSMICI, to proste przecież 15 marca zaatakują ziemię i chcą żebyśmy bardziej cierpieli !
  • ~wieje z tego portalu
    (2011-02-08 18:32)
    goldman sachs i ruska mafia no to pęknie iluminatorzy w akcji ,pełna kontrola już niedługo
  • ~brawo precz tym!
    (2011-01-19 16:19)
    i dobrze że to zamkną :D
  • ~Jano
    (2011-01-12 19:37)
    Ten serwis to największy kant, po zarejestrowaniu , nie znajdziesz nikogo znajomego, jeżeli nie dasz im wglądu do adresów maili swoich znajomych.Już nawet w Skype nie masz możliwości poszukać kogoś znajomego bo jest powiązane z tym serwisem. Handel adresami!!!
  • ~no i fajnie
    (2011-01-10 20:37)
    jedno skretyniałe ***** mniej
  • ~Sadsfdgsfgs
    (2011-01-13 15:38)
    słyszę strzały
  • ~Włonisłew
    (2011-01-10 20:19)
    Brawo, nareszcie koniec tej chały
  • ~karaluch
    (2011-01-10 19:12)
    ANTYMOHER ale z ciebie POmatoł.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-01-10 19:10)
    właśnie dlatego nie mam żadnego konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym (polskim/zagranicznym) ... kiedyś miałem konto na NK (chciałem sprawdzić czym tak ci ludzie się podniecają), ale kiedy zobaczyłem na czym polega taki serwis od razu się stamtąd ewakuowałem i postanowiłem nigdzie indziej się nie rejestrować ... konta na serwisach typu Facebook mają ludzie w rzeczywistości samotni, kto nie ma przyjaciół w realu ten sobie ich szuka w świecie wirtualnym ... uczestnictwo w portalu społecznościowym to jest okłamywanie samego siebie, udawanie, że jak się ma 300 wirtualnych znajomków to jest się super atrakcyjnym i w ogóle obytym towarzysko człowiekiem ... kiedy jednak serwis upada, ktoś usuwa nas z listy swoich ''przyjaciół'' to wirtualna bańka pryska i zostajemy sami jak palec nie mając nawet się do kogo odezwać ...
  • ~Zygmunt Kamienski