Stylowy Dell Inspiron 15Ri 17R dołączają do powiększającej się rodziny szybkich notebooków i komputerów stacjonarnych wyposażonych w najnowsze procesory Intel drugiej generacji.Nowe Inspiron’y to idealni mobilni towarzysze, którzy w każdym miejscu zapewniąodpowiedniąwydajność, wysokiej jakości grafikę i długą pracę na baterii pod kątem codziennych zadań, w tym oglądania filmów HD, tworzenia prezentacji multimedialnych i kontaktów ze znajomymi.

Reklama

Idealne połączenie technologii i oryginalnego wyglądu – nowe Inspiron’yoferująnowy sposób na wyróżnienie sięz tłumu – wymienne obudowy, które zmieniają wygląd notebooka jednym ruchem ręki . Kolekcja SWITCH by Design Studio to 13 przyciągających wzrok obudóww intensywnych kolorach i unikalnych wzorach, które można zmieniać zależnie od nastroju, pory dnia czy charakteru spotkania. Dwanaście wybranych obudów dostępnych jestjuż teraz, a dodatkowe wzory będą pojawiać się w kolejnych tygodniach.

Kolekcja obudów SWITCH by Design Studio zawierać będzie prace niezależnych artystów, projektantów i partnerów, w tym OPI, Threadless oraz (PRODUCT)RED, gdzie określona kwota ze sprzedaży każdego komputera przeznaczana jest na walkę z AIDS w Afryce.

Inspiron15R i 17R nie powinny być jednak ocenianewyłącznie po swoim wyglądzie – pod oryginalną, smukłą obudową kryje się najnowszyprocesor Intel Coredrugiej generacji, wydajna bateria, która pozwala pracować do 13 godzin bez ładowania, a także port USB 3.0 dla jeszcze szybszego przenoszenia muzyki, zdjęć i filmów.

Ceny? Inspiron 15R(z czarną obudową SWITCH by Design Studio) można znaleźć w sklepach za 1899 PLN z VAT, jego większy brat kosztuje 1999 zł. Za obudowy trzeba zapłacić około 120 zł.