Nowe urządzenie koreańskiego producenta wyposażone jest w specjalnie opracowaną technologię i oferuje szereg wyjątkowych funkcji, które łączą innowacyjność i komfort użytkowania. Obsługa funkcji skanowania w myszy LSM-100 jest znacznie wygodniejsza niż w przypadku tradycyjnych skanerów. Wystarczy przytrzymać przycisk Smart Scan znajdujący się z lewej strony myszy i przeciągnąć urządzenie nad wybranym dokumentem. Zeskanowany obraz można następnie zapisać w jednym z wielu formatów (PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS i DOC) lub przeciągnąć do odpowiedniej aplikacji.

Mysz LSM-100 jest także wyposażona w opracowaną przez LG technologię rozpoznawania znaków OCR, konwertująca zeskanowany tekst na dokument Microsoft Word, który użytkownik może potem edytować i dowolnie modyfikować zgodnie ze swoimi potrzebami. Technologia OCR eliminuje konieczność ręcznego przepisywania tekstu
z wydrukowanych dokumentów, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Mimo niewielkich rozmiarów mysz LSM-100 kryje olbrzymie możliwości. Urządzenie nie jest ograniczone ramką obszaru skanowania, dzięki czemu poradzi więc sobie nawet ze stronami w formacie A3 — czyli większymi niż w przypadku większości tradycyjnych skanerów przenośnych. Zmodernizowano też samą technologię skanowania, dzięki czemu obsługuje ona szybsze przesuwanie, a skanowanie stron w uniwersalnych formatach przebiega szybko i sprawnie.

LSM-100 to także mysz wysokiej klasy. Wbudowany czujnik laserowy jest precyzyjny i trwały, a stylowa, ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe, płynne ruchy oraz idealne dopasowanie do dłoni użytkownika.