Grupa medialna Viacom International Media Networks oraz Polska Telefonia Cyfrowa S. A. rozpoczynają współpracę.Już 29 marca do sprzedaży w Polsce trafi nowa oferta telefonii komórkowej – MTV Mobile powered by T-Mobile, skierowana do młodych ludzi. Będzie ona dostępna w dwóch wersjach – MTV Mobile na kartę oraz MTV Mobile mix.

Reklama

MTV Mobile będzie atrakcyjne przede wszystkim dla młodych klientów. Zaoferuje im m.in. nielimitowane SMSy do wszystkich sieci w Polsce, za darmo po każdym doładowaniu. Wybierając nową ofertę, będą oni zawsze i wszędzie w kontakcie ze swoimi znajomymi. Dzięki MTV Mobile, odbiorcy zyskają dostęp do najlepszych programów ze światowej oferty MTV oraz możliwość zdobycia wejściówek na najlepsze imprezy w Polsce i za granicą.

MTV Mobile to kluczowy element naszej strategii komercyjnej oraz dopełnienie naszej oferty, obejmującej usługi telewizyjne, internetowe czy VOD – komentuje Izabella Wiley, wiceprezes, dyrektor generalny Viacom International Media Networks w Polsce. Wprowadzenie tego projektu na polski rynek umożliwia nam dalsze budowanie zasięgu, a użytkownikom daje praktycznie nieograniczony dostęp do zasobów MTV. Młodzi ludzie są dziś niezwykle aktywni, chcą mieć dostęp do treści rozrywkowych wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują, a MTV Mobile jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Dzięki współpracy T-Mobile i MTV, dwóch silnych międzynarodowych marek, wprowadzamy na polski rynek innowacyjną ofertę, skierowaną głównie do młodych osób, uczniów i studentów, pozytywnie nastawionych do życia i pełnych energii. Młodzież oczekuje wysokiej jakości usług, ale też dostępu do świetnej rozrywki, podawanej w atrakcyjnej formie. MTV Mobile jest właśnie taką ofertą, która odpowiada na te potrzeby– mówi Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej S. A.

Po każdym doładowaniu konta kwotą od 5 złotych użytkownicy MTV Mobile będą mogli korzystać z nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci oraz z usługi MTV Non Stop przez 5 dni. W przypadku doładowania od 10 złotych usługi ważne będą przez 10 dni, a w przypadku kwoty od 25 złotych - przez 30 dni. MTV Non Stop to dwa kanały TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów oraz MTV Shorts z serialami MTV.

Reklama

Użytkownicy mogą skorzystać z jednego z trzech pakietów danych: 350MB za 12 złotych, 600MB za 16 złotych i 1,2 GB za 29 złotych. Wszystkie pakiety ważne są przez 30 dni, a po ich wykorzystaniu można korzystać z Internetu z ograniczoną prędkością, ale bez dodatkowych kosztów.

Reklama

W ramach usługi Twoja Trójka każdy użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów z sieci komórkowych w Polsce, do których będzie mógł dzwonić za darmo (MTV Mobile i T-Mobile) lub w promocyjnej cenie do sieci: Plus, Orange i Heyah - 15 gr za minutę, do sieci Play – 30 gr za minutę. Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 3 złote. Podstawowa stawka do wszystkich sieci wynosi 39 groszy, koszt SMSa do wszystkich sieci to 9 gr. Opłata za transfer 100 KB wynosi 12 gr.

Klienci oferty Mix będą mogli wybrać 19, 29 i 39 doładowań w wysokości 25 i 50 złotych dla wszystkich opcji oraz 100 złotych dla 19 i 29 doładowań. W ofercie dostępne będzie całe portfolio telefonów, dostępnych w sieci T-Mobile.

Jednym z elementów, odróżniających ofertę MTV Mobile od innych, dostępnych na rynku jest usługa Under The Thumb. To pierwsza aplikacja, która przedstawia telewizję społecznościową w zupełnie nowym wymiarze, redefiniując jej dotychczasowe pojęcie. Oferuje fanom pełną kontrolę zawartości i gromadzenie treści rozrywkowych na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Daje także możliwość oglądania programów na żądanie – w wybranej przez siebie lokalizacji, na wybranym urządzeniu, w wybranym czasie.

Posiada funkcję łączenia telefonu z przeglądarką internetową, zainstalowaną na komputerze, dzięki czemu telefon można wykorzystać jako pilot lub dodatkowy ekran. UTT umożliwia także łączność z Facebookiem i dzielenie się z przyjaciółmi swoimi ulubionymi programami, czatowanie, a także zachęcenie ich do wspólnego oglądania. Od 29 marca usługa UTT będzie dostępna w Polsce na telefony z systemem Android, a od kwietnia – z systemem iOS. MTV Mobile jest już obecne na europejskich rynkach, w tym w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech.Od 29 marca będzie dostepne również dla polskich użytkowników w sieci sprzedaży T-Mobile w całym kraju.

Ambasadorem MTV Mobile w Polsce została piosenkarka Ewa Farna.