Firma LG Electronics przygotowała niezwykłą propozycję dla wszystkich melomanów – w Polsce na sklepowe półki trafił innowacyjny zestaw kina domowego BH9520TW, zapewniający dźwięk w formacie Cinema 3D. System głośników 9.1 i funkcja 3D Sound Zooming dostarczą użytkownikom wyjątkowych wrażeń porównywalnych z najlepszymi salami koncertowymi, czy studiami muzycznymi.

Reklama

Do tej pory tego typu rozwiązania, stosowane były jedynie w profesjonalnych salach kinowych, przeznaczonych do oglądania filmów w technologii 3D. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Sound Field Expansion nie tylko obszar ograniczony głośnikami, ale całe pomieszczenie wypełnione jest dźwiękiem najwyższej jakości. Dzięki temu osiągnięto efekt przestrzeni i głęgi dźwięku, który z pewnością zachwyci wszystkich audiofilów. Zestaw kina domowego BH9520TW składa się zarówno z wysokich, pionowych kolumn, jak i niskiego subwoofera, co pozwala na utrzymanie idealnego poziomu dźwięku na każdej wysokości, gwarantując równy komfort dla wszystkich słuchaczy.

Zestaw BH 9520TW wyposażony został w cztery pionowe głośniki, które spełniają kluczową rolę w zastosowanym systemie 9.1. Pracują one w trybie Cinema 3D Sound, co oznacza, że po właściwym ich rozmieszczeniu, dźwięk dociera do nas z każdej strony, również z góry i z dołu. W porównaniu do innych urządzeń, rozwiązanie to zapewnia doskonałe wypełnienie przestrzeni, co pozwala wychwycić zarówno delikatne dźwięki, jak i z pełną mocą wsłuchiwać się np. w koncert rockowy. Zastosowanie wysokotonowych głośników neodymowych pozwala uzyskać wrażenia akustyczne, porównywalne z zaawansowanym sprzętem odsłuchowym.

System BH9520TW wyposażony został w funkcję LG Smart TV, która umożliwia dostęp do tysięcy aplikacji, gier oraz usług VOD, zapewniających wyjątkową rozrywkę dla całej rodziny. Podłączenie zestawu do Internetu pozwala na korzystanie z najpopularniejszych serwisów społecznościowych czy poczty e-mail za pośrednictwem telewizora. Dzięki funkcji Wi-Fi Direct, muzyka z naszego telefonu komórkowego lub laptopa z łatwością zostanie odtworzona w czasie rzeczywistym za pomocą kina domowego. Wi-Fi Direct umożliwia odtwarzaczowi Blu-ray połączenie się z innymi urządzeniami Wi-Fi bez konieczności stosowania routera lub sieci internetowej, za pośrednictwem połączenia peer-to-peer.

Urządzenie zostało również przystosowane do obsługi iPod’ów, iPad’ów i iPhone’ów a każdy smartfon firmy LG może posłużyć nam jako pilot. Funkcja Wi-Fi ™ umożliwia łatwe udostępnianie i przekazywanie ulubionych plików bez konieczności korzystania z kabli. Jeśli jednak zależy nam na najwyższej prędkości, warto skorzystać z dwóch wbudowanych złącz HDMI. Dzięki funkcji odtwarzania multimediów system BH9520TW obsługuje szeroką gamę formatów multimedialnych, w tym pliki MKV i DivX HD czy MP3. Formaty Dolby True HD, Dolby Digital Plus i Dolby Digital odpowiadają natomiast za najwyższą jakość dźwięku.

Kino domowe BH9520TW wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Monochromatyczna obudowa wykończona metalicznymi akcentami, cechuje się doskonałym wykończeniem detali i bardzo stylowym wyglądem, który z pewnością stanie się ozdobą każdego salonu.