Co wybrać? Cyfrowy Polsat czy nc+? PORÓWNANIE PAKIETÓW

| Aktualizacja:

Nie wszyscy mają dostęp do taniej i dobrej kablówki. W wielu miejscowościach jedyną szansą na dostęp do porządnej oferty dają operatorzy cyfrowych telewizji satelitarnej. Którego z nich wybrać?

wróć do artykułu
  • ~Krzychu
    (2014-03-31 11:09)
    Od początku byłem z Cyfrą, jeszcze jak była Wizja, która też biła na głowę Polsat.. Polsat niepotrzebnie wg mnie wszedł w tanie abonamenty, bo po wejściu DVBT jest to duża konkurencja a nawet przy wyższych abonamentach nie ma co w Polsacie oglądać. Ja wybieram jednak cyfrę. Za 59.90 jest co oglądać no i jest liga mistrzów na Nsport.
  • ~sliski
    (2014-03-31 14:16)
    Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.
    Tyle w tym temacie.
  • ~Jasiek
    (2014-04-02 12:25)
    Ja natomiast właśnie dzisiaj zdałem kartę abonencką Cyfry +, po tym gdy chciałem zmienić pakiet na tańszy dostałem w promocyjną ofertę na pakiet droższy z 70 PLN na 120PLN. To zasługa genialnych managerów z NC+, którzy myślą, że abonenci to głupie krowy które można doić bez końca!
    Zalecam ostrożność z NC+ to naciągacze!
  • ~satfan
    (2014-04-02 16:36)
    Pan Andrzej niestety nie porównał ofert na kartę w NC+ które wypadają naprawdę atrakcyjnie jak np w TNK HD roczna ważność konta z kanałami podstawowymi czyli TVN HD , TVN7HD, POLSAT HD,TVP1 HD , TVP2 HD, TVR HD za całkowite 0zł :)
  • ~zet
    (2014-04-06 08:25)
    miałem n teraz nc+ płacę 99zł bo zależało mi na kanałach HD i jest dobrze,choć lepiej by było gdyby dochodziły programy w HD na temat polsatu szkoda pisania dał mi popalić
  • ~romek
    (2014-05-22 23:59)
    Ha...właśnie nie ma co oglądać w n+, żeby można było coś tam obejrzeć to koszt ok. 80 złoty...przecież to żenada jak nic...w cyfrowym polsacie za 60 złoty jest wszystko prócz HBO po 6 miesiącach a to samo będę miał w n+ za 92 złote..rachunek jest prosty, a piłkę nożną obejrzę za darmo na 30 stronach w necie i nie potrzebuję do tego n+...ogarnijcie się i nauczcie liczyć w końcu...
  • ~Piotr
    (2014-05-26 20:41)
    Polsat porażka ,twardy dysk ma dziury ,nigdy nie wiem czy się zapisze to co zakoduje (wymieniałem już 5 razy twardy dysk)... Jestem fanem piłki i na polsacie nie ma co oglądać... ,większość to seriale
  • ~Michał
    (2014-09-30 20:08)
    Pakiety można porównać w prosty sposób. Na www.CyfrowyDoradca.pl/tv wybierasz kanały które chciałbyś ogladać, następnie porównwarka dobiera Ci najtańszy pakiet zawierający te kanały.
  • ~Widz
    (2014-10-01 14:06)
    miałem nc+ i uciekłem stamtąd - nie zamierzam płacić za oglądanie reklam :(
  • ~Franz
    (2014-10-06 12:21)
    Tylko naziemna publiczna . 232 zł za rok . A jakie bogactwo programów , nowości filmowych i sportu ;).
  • ~Stefan
    (2014-10-06 12:25)
    Korzystałem z usług obu platform ( obecnie z nc+) i wydaje mi się że jest lepsza. Po ostatnim skandalu z nc+ już złożyłem rezygnację ale zadzwonili i udało się wynegocjować dobre warunki. Przy tej okazji odwiedziłem też dystrybutora polsatu ale po dokładnym przeanalizowaniu oferty nie wyglądała ona już tak różowo. Nie wiem jakie obecnie dekodery oferuje polsat ale mediabox z n-ki jest naprawdę dobry
  • ~Pabrob
    (2014-11-06 18:52)
    Nc+ to naciągacze jest to najdroższa telewizja na świecie !!!
  • ~zdzisek
    (2014-12-01 03:34)
    Koniec męczarni z NC+ chyba trzeba reaktywować stronę anty nc+,mialem abo 99 zł teraz nie mogę go zmienić a opcja JEDYNA to 139 zł...W Polsacie za tę cenę daja mi TV 42 cale (wiem dłuższa umowa) ale za 89 zł mam wszystko na czym mi zależy a opcję piłki nożnej w Canal + niech sobie w nos wsadzą i ile razy można na kanale premium robić przerwy techniczne oraz puszczać" Łuk Erosa" albo "Drogówkę"???Przy przedłużeniu nie ma opcji migracji na inny pakiet,nowy klient dostaje więcej niż kilkuletni,NC+ adieu doić to Francuzów nie nas
  • ~beret
    (2014-12-24 19:37)
    Mam NC+, ale to co oni wyprawiają ze stałymi klientami to prawdziwa zgroza. Jedyne co mnie przy NC+ trzymało - to piłka nożna, ale ileż można znosić to, że po 15 latach bycia stałym klientem przedłużając "kontrakt", dostajemy w zasadzie to samo, co nowy klient dostaje za połowę ceny w ramach jakiejś promocji dla nowych abonentów !!! Dlaczego takich atrakcyjnych promocji nie ma dla starych abonentów...? :)
    Dlatego "walę w czapkę" piłkę i przesiadam się od nowego roku na Polsat.
  • ~maria
    (2015-01-06 20:07)
    mam problemy z nc+,nie działa dóżo kanałów-brak wystrczającego sygnłu ,z satelitą w zła pogodę tez problem -nie ma telewizji ,a konsultant upiera się że dekoder żle podłączony-sprawdzone- pogoda w nosie ,przecież płacę.
  • ~ANDY
    (2015-01-10 11:08)
    MAM POLSAT I PŁACE 89 ZŁ . W NC+ ZAPROPONOWALI MI ZA 59 ZŁ ZNACZNIE WIĘKSZY PAKIET SAMYCH KANAŁÓW HD JEST 2 x WIĘCEJ .
    .NA SZCZĘŚCIE WYŁĄCZAJĄ 31-01-2015 KANAŁ RELIGIA.TV I MOŻNA ZMIENIĆ OPERATORA
  • ~Jacek
    (2015-01-20 20:41)
    przeszedłbym do c+ ale połączyli się z N a N-ka to kupa naciągaczy- naciągneli mnie na rozmowy na 150 zł.
  • ~JerryEvo
    (2015-01-26 08:00)
    Wysłałem wypowiedzenie umowy do Polsatu z myślą uzyskania lepszej oferty. Będę im mówił, że przechodzę do Konkurencji, może się to uda.
  • ~Nemo
    (2015-03-20 15:47)
    Chcąc wynegocjować jakieś sensowne warunki - nie przepłacać, trzeba wypowiedzieć umowę i czekać na jakieś sensowne propozycje (więcej za mniej) inaczej niestety nie dostaniemy dobrej oferty. Ja tak zrobiłem i za 59 zł mam pełny pakiet Canal+ (filmy i sport) plus reszta typowych kanałów (bez HBO i Cinemaxa oczywiście). Wcześniej płaciłem po 68 zł i Canal+ miałem tylko family
  • ~JEDRUS
    (2015-04-02 20:44)
    odpewnego czasu na polsacie jest beznadziejny obraz tylko kanały w HD mają dobry obraz tym się zmusza zeby wykupywac droższe pakiety wielu kanałłw nie daje się oglądac tak nie powinno byc ile was drozej polsacie kosztuje że tak mało kanałow jest w HD pakietu familijnego nie ma co kupowac bo jest nedzny obraz.