p

Reklama


Jednym z bardziej wyróżniających się na targach osób jest Boris Kaganovich. Ten wynalazca z Plymouth w Minnesocie pokazuje w Las Vegas alternatywne obuwie. Mocno alternatywne - zważywszy, że jego iShoes mają kółka i elektryczne silniki. Posiadaczem pięciokilogramowej pary można stać się za 600 dolarów. Na jednym doładowaniu można przejechać 4,5 kilometra.

Gdy najwięksi gracze biją się rozmiarami swoich telewizorów, mniejsi stawiają na mobilność i design właśnie. Tak jest w przypadku odtwarzacza wideo Myvu. Mocno futurystyczne okulary pomyślane jako przedłużenie iPoda wideo, pozwalają oglądać filmy nawet, gdy chodzimy po ulicy.
Pozostając nieustannie w ruchu i wyciskając z baterii i akumulatorów ostatnie soki, dolewka życiodajnej energii jest bardziej niż potrzebna. Źródłem mobilnego gadżetomaniaka jest Generator. Torba na laptopa od firmy Voltaic z potężną baterią słoneczną pozwoli nie tylko zachować przy życiu iPoda, telefon czy aparat fotograficzny, ale i w pełni naładować laptopa. Aż miło wyjść z nią z domu.