Na powierzchni ponad 300 mkw są prezentowane najnowsze urządzenia z portfolio Xiaomi – od telefonów i zegarków zaczynając, przez telewizory, na urządzeniach smart Home kończąc. W salonie jest także miejsce w którym można skorzystać z usługi gwarancyjnej.

Reklama
Sklep Xiaomi / dziennik.pl

Zaprezentowany Mi Watch Lite jest dostępny w promocyjnej cenie 199 zł. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie od 249 zł

Mi Watch Lite jest wyposażony we wbudowany GPS oraz funkcję pomiaru ciśnienia i wysokości. Dzięki temu może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu. Mi Watch może monitorować 11 różnych trybów ćwiczeń m.in. bieganie, bieganie na bieżni, jazda na rowerze oraz rowerze treningowym, górskie wędrówki czy pływanie. Dzięki integracji smartwatcha ze smartfonem na wyświetlaczu zegarka mogą pojawiać się powiadomienia push z obsługą emoji, godzina i prognoza pogody. Mi Watch Lite ma również funkcje alarmu oraz latarki.

Mi Watch Lite / Materiały prasowe

Dzięki baterii o pojemności 230mAh smartwatch może działać nawet dziewięć dni na jednym ładowaniu, które trwa zaledwie dwie godziny. Mi Watch Lite współpracuje z aplikacją Xiaomi Wear, dzięki czemu dane z treningów gromadzone i analizowane są w jednym miejscu. Smartwatch dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim (Navy Blue) oraz kość słoniowa.