Embuk jest niezwykle prosty w obsłudze - wystarczy wgrać plik PDF a potem bez problemu można do niego dodać galerię zdjęć, pliki muzyczne, czy filmiki, przerabiając nudne, papierowe wydanie, na w pełni multimedialny projekt. W ten sposób możemy stworzyć wydanie, przypominające trójwymiarowe książki z Harry'ego Pottera - tłumaczy Adam Czeczuk, szef zarządu Infor IT.

Reklama

Co ważne dla wydawców program nie ingeruje w proces redaktorski i w pracę nad tekstami. W momencie, gdy numer jest już gotowy i PDF ma trafić do drukarni, trzeba go jedynie wrzucić do aplikacji - to sprawia, że nie trzeba zatrudniać sztabu ludzi, którzy będą musieli ślęczeć nad internetowym wydaniem. Gdy dzieło jest już gotowe, można je wrzucić do każdego ekosystemu - od Windows Phone po iOS i Android.

Gotowe teksty wyglądają rewelacyjnie zarówno na telefonach, jak i tabletach. Idealnie dopasowują się do rozdzielczości naszego urządzenia, sprawiając, że zapominamy, że trzymamy w ręku nie papierowe wydanie, a wersję elektroniczną.