"Toca Pet Doctor" - w tej grze dziecko wciela się w weterynarza, który musi pomóc zwierzątkom. Leczenia wymaga 15 pacjentów - trzeba choćby pomóc rozplątać się dżdżownicy.

Reklama

"Dr Panda Bus Driver" - przy tej grze bawić się będą zarówno ci, którzy lubią malować, jak też ci, którzy marzą o karierze kierowcy. Dzieci najpierw mogą pokolorować swój autobus a potem czeka je bardzo odpowiedzialne zadanie - muszą rozwozić po okolicy zwierzątka.

"Matematyka w działaniu" to polska aplikacja, przygotowana przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Przeznaczona jest dla dzieci, które wkrótce pójdą do szkoły i poradzą sobie z opanowaniem podstaw matematyki. Dziecko uczy się "królowej nauk" przez przesuwanie kolorowych klocków.

"Petting Zoo" jest programem, który pokochają wszyscy mali miłośnicy zwierząt. Do dyspozycji dostają 21 interaktywnych plansz ze zwierzaczkami. Rysunki reagują na ruchy dłonią dziecka

Kolejną fajną aplikacją dla najmłodszych jest wirtualny domek dla lalek, czyli "My PlayHome". Dzieci mogą urządzić tabletową rezydencję, pobawić się w ustawianie mebli, a następnie wybrać mieszkańców posiadłości i sprawić, by zajęli się oni domowymi czynnościami.