Przeznaczona na nową generację sprzętu edycja zawierać będzie grę 'Wiedźmin 3: Dziki Gon', oba dodatki oraz komplet wydanych DLC - powiedział Kiciński podczas telekonferencji. Jak podano, całość rozbudowana zostanie o szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych. Wśród ulepszeń znajdą się m.in. wsparcie ray tracing oraz szybsze czasy ładowania gry. Dzięki specjalnej aktualizacji, z ulepszeń będą mogły skorzystać również osoby, które kupiły i posiadają grę w wersji na Xbox One, PlayStation 4 lub na PC.

Reklama

Kampania reklamowa gry "Cyberpunk 2077" rozpoczyna się w internecie we wrześniu, natomiast w TV, radiu, kinach i druku ruszy od października, a w kanale OOH - w listopadzie, poinformował prezes Adam Kiciński. Szczególnie intensywne działania odbędą się w I połowie listopada. Duża część działań marketingowych ruszy od pierwszej połowy listopada. Planujemy kilka kolejnych wydarzeń 'Night City Wire', na których zaprezentowane zostaną dalsze szczegóły gry - powiedział Kiciński podczas telekonferencji.

Premiera "Cyberpunk 2077" jest ustalona na dzień 19 listopada.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".