Inne
Reklama

Ubisoft zdecydował się zaczekać z polską premierą gry do czasu dopracowania zlokalizowanej wersji systemu wydawania komend. "To bardzo zaawansowany system, dlatego prace nad nim są czasochłonne" - mówi Rafał Adasiak z Ubisoft Polska. "Chcemy dać fanom jak najdokładniejsze narzędzie, które pozwoli im czerpać maksymalną radość z gry w ojczystym języku" - dodaje. Niestety, nie wiadomo, jak długo będziemy musieli czekać na pełną polską wersję gry, zwłaszcza, że trzeba system głosowy przetłumaczyć w wersjach konsolowych i pecetowej.

"Tom Clancy’s EndWar" przenosi gracza do 2016 roku. W wyniku nuklearnego konfliktu na Bliskim Wschodzie ginie 20 milionów osób, a cena baryłki ropy sięga 800 dolarów.

Na kryzysie energetycznym korzysta Rosja, odbudowując swój imponujący potencjał gospodarczy i militarny. Unia Europejska - z wyłączeniem Wielkiej Brytanii i Irlandii - przekształca się z sojuszu w Federację Europejska, superpotęgę na miarę XXI wieku.

W 2020 roku Stany Zjednoczone zbliżają się do ukończenia budowy kontrowersyjnej stacji kosmicznej Freedom Star, która zachwieje światową równowagą sił. W proteście przeciwko uruchomieniu stacji Federacja Europejska wycofuje swoje siły z sojuszu NATO. Wojna jest więc coraz bliżej