"Dzięki Aktualizacji 1.5 'Cyberpunk 2077' jest w stanie wykorzystać dodatkową moc najnowszych konsol, oferując ulepszenia wizualne i techniczne, m.in.: elementy ray tracingu i rozdzielczość 4K z dynamicznym skalowaniem na Xbox Series X i PlayStation 5, oraz szybsze czasy ładowania. Dodatkowo, na PlayStation 5 tytuł zaoferuje wsparcie dla unikatowych funkcjonalności kontrolera DualSense, w tym haptyki oraz adaptacyjnych triggerów" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Poprawiono też błędy

Reklama

Poza ulepszeniami wprowadzonymi z myślą o nowej generacji konsol, Aktualizacja 1.5 wprowadza również liczne usprawnienia dedykowane wszystkim wersjom gry. Wśród nich są: poprawki stabilności i wydajności, zmiany w rozgrywce, ekonomii, w lokacjach, a także działaniu i funkcjonalnościach mapy. Szeregu modyfikacji doczekały się również interakcje dotyczące romansów oraz system zleceń, które gracze otrzymują od fixerów. W ramach aktualizacji 'Cyberpunk 2077' otrzymał również darmową zawartość dodatkową: nowe bronie, elementy modyfikacji wyglądu postaci, apartamenty, które V może wynająć i nie tylko, wymieniono w informacji. Firma dodaje też, że poprawiono zachowanie pieszych w mieście, którzy nie będą już bezkształtną masą

Jak nowa łatka się sprawdza? Wkrótce pojawi się recenzja nowej wersji na PS5

"'Cyberpunk 2077' jest od dziś dostępny na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5, zarówno w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy wersji na konsole poprzedniej generacji, jak również do nabycia w wersji cyfrowej w Sklepie Microsoft oraz PlayStation Store. Tytuł wraz z aktualizacją 1.5 dostępny jest również na Xbox One, PlayStation 4, Stadię oraz PC" - dodano w informacji.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin" oraz najnowsza superprodukcja "Cyberpunk 2077".