RODO już działa. Zobacz, co zmniają nowe przepisy dotyczące twoich DANYCH OSOBOWYCH

| Aktualizacja:

W całej Unii Europejskiej w piątek zaczęło obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Zakłada m.in. prawo do bycia zapomnianym, czyli możliwość usunięcia, również z internetu, informacji na swój temat, jeśli nie są prawdziwe lub są obraźliwe.

wróć do artykułu
 • ~sebastian
  (2018-07-10 14:01)
  Dlaczego IPN bezkarnie publikuje dane wrażliwe ludzi bez ich zgody tylko na podstawie ustawy która sami opracowali.Powinni zostac zmuszeni do ich usunięcia.
 • ~RODO-gniot
  (2018-05-25 10:36)
  Dane osobowe bezpieczniejsze nie będą, za to uwali się mniejsze firmy, których nie stać na specjalistów od nowych przepisów. Dodatkowo UE będzie miała ciągle świeży dopływ gotówki z niekończących się kar, które ochoczo będzie nakładać, tam, gdzie uzna to za stosowne.
 • ~De
  (2018-05-25 10:18)
  Mamo odpuść a ona zamyka mu usta wczorajszy protest w sejmie niepełnosprawnych
 • ~Zdrowa
  (2018-05-25 09:30)
  Od lat odbieram lub, jak się uda, nie odbieram, telefony od bliżej nieokreślonej firmy promującej zdrowie, nawet kilka x tyg, w domu, w pracy, w tel. kom. Od znajomych wiem, że są to oszuści wyłudzający deklaracje o wykupieniu ubezpieczenia od osób starszych. Nie reagują na bezpośrednie prośby o zaprzestania kontaktów. Ostatnio dzwonili 2 dni temu. Poświęcę się ich identyfikacji i zgłoszeniu do .. nie wiem? wszędzie!
 • ~abonent T-MOBILE
  (2018-05-25 08:58)
  od 2miesiecy otrzymuje smsy i mmsy z ofertami wrozek po2 lub 3 dziennie,coraz b. agresywne, nekajace,sprawe zglaszalam w T-mobile w UOIK bez skutku,co na to ochrona danych osobowych na bezkarne poslugiwanie sie moim numerem telefonu przez firme lub osoby przezemnie nie upowaznione dlaczego zniknal moj wpis o bezprawnym poslgiwaniu sie moim numerem telefonu, to juz mafijne dzialanie wydawcy EZOi co na to RODO
 • ~abonent T-MOBILE
  (2018-05-25 08:53)
  od 2miesiecy otrzymuje smsy i mmsy z ofertami wrozek po2 lub 3 dziennie,coraz b. agresywne, nekajace,sprawe zglaszalam w T-mobile w UOIK bez skutku,co na to ochrona danych osobowych na bezkarne poslugiwanie sie moim numerem telefonu przez firme lub osoby przezemnie nie upowaznione skutku

Może zainteresować Cię też: